Neler Yeni

Linkini açıklamaya koyduğum iki akım korumalı priz arasında kaldım.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,017
İsim
Oğuz
Tuncmatik marka öneririm. Yıllardır kullanıyoruz.

Hocam bi tık sebebini de açıklasanız çok daha anlaşılır olabilir diye düşünüyorum. Sanırım markanın sağladığı güven için diyorsunuz.
Kullanmadığım için yorum yapamam ama marka olarak bu tür şeylerde sağlam güvenilir bir marka olması lazım uzun vadede sorun çıkarmayacak vs dediğim 2 marka baya iyi yorumları kullanıcı deneyimi vs vs

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuncmatik marka öneririm. Yıllardır kullanıyoruz.
Kullandığınız ürün linkini atarsanız sevinirim. Eğer tuşu aç kapa sağa sola değil de bas çekli ise tercihim değil sık aç kapa yapınca bozuluyor daha önceki prizim o şekilde bozulmuştu.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,017
İsim
Oğuz
Kullandığınız ürün linkini atarsanız sevinirim. Eğer tuşu aç kapa sağa sola değil de bas çekli ise tercihim değil sık aç kapa yapınca bozuluyor daha önceki prizim o şekilde bozulmuştu.
Attığım ürün'ün tekli modellerini kullanıyoruz biz. Buzdolabı, dondurucu, TV gibi her ürün için tekli kullanıyoruz. Çoklu modelini attım. 6 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Evet bu ürünü incelemiştim daha önce ama buton tarzı olduğu için beni korkutuyor üstte de belirttiğim gibi önceki prizim bu şekilde bozulmuştu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım ürün'ün tekli modellerini kullanıyoruz biz. Buzdolabı, dondurucu, TV gibi her ürün için tekli kullanıyoruz. Çoklu modelini attım. 6 yıldır sorunsuz kullanıyoruz.
Anladım. Tavsiye için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Yüğrük
Hocam merhabalar. Schneider elektrik konusunda siemens, viko gibi gruplarla savaşıyor. Öneririm ama aldığında kablosu 3x2.5 kesitinden küçükse 2, 1.5, 1 gibi kesitlerde ise lütfen bir elektrikçide değiştirmelisin. Yüksek watt çeken aletler (kettle, elektrikli soba, v.b.) kullanacaksan kesinlikle öneririm çünkü belli bir zamana kadar dayanır sonra yanmaya kadar gidebilir haberin olsun ve aklında bulunsun. 2 numaralıyı alabilirsin.
Dipnot:
Ucuz etin yahnisi yavan olur...

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Hocam merhabalar. Schneider elektrik konusunda siemens, viko gibi gruplarla savaşıyor. Öneririm ama aldığında kablosu 3x2.5 kesitinden küçükse 2, 1.5, 1 gibi kesitlerde ise lütfen bir elektrikçide değiştirmelisin. Yüksek watt çeken aletler (kettle, elektrikli soba, v.b.) kullanacaksan kesinlikle öneririm çünkü belli bir zamana kadar dayanır sonra yanmaya kadar gidebilir haberin olsun ve aklında bulunsun. 2 numaralıyı alabilirsin.
Dipnot:
Ucuz etin yahnisi yavan olur...
Sadece bilgisayar ve modemi bağlayacağım ara sıra da telefonu şarj edeceğim. Eğer kısa gelirse 3 lü uzatma kablosuna bağlayarak kullanıyorum. Tabsiye için teşekkürler.

Top Bottom