Neler Yeni

LİNKİNİ VERDİĞİM OLTA TAKIMLARINDAN HANGİSİ DAHA İYİ

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz Karahanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangi bölgede oturuyorsunuz ne tutacaksınız
Merhaba İstanbul anadolu yakasındayım. Sahilde veya göllerde balık tutmayı düşünüyorum. Sahillerde çoğunlukla İstavritin yoğun olduğunu biliyorum. İstavrit ve o boyutlarda balıkları hedefliyorum diyebilirim.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Merhaba İstanbul anadolu yakasındayım. Sahilde veya göllerde balık tutmayı düşünüyorum. Sahillerde çoğunlukla İstavritin yoğun olduğunu biliyorum. İstavrit ve o boyutlarda balıkları hedefliyorum diyebilirim.
Anadolu yakasinin neresi aksam pcye gecegim attiklarinjz cok uygun degil 3.70-4.20m arasi bir kamisa ihtiyaciniz var 5000-6000 binlik bir makine ideal 50-100 arasi kursun kullanirsiniz cubuklu harici yerlere gidecekseniz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,822
İsim
göksel yurtcan
decathlondaki oltaları ben beğenmemiştim hocam mağazada bende istanbul anadolu yakasında balık tutuyorum karaköy deki oltacılara vs. giderseniz daha iyi ürünler almanıza yardımcı olacaklardır attıklanız baya küçük oltalar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz Karahanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anadolu yakasinin neresi aksam pcye gecegim attiklarinjz cok uygun degil 3.70-4.20m arasi bir kamisa ihtiyaciniz var 5000-6000 binlik bir makine ideal 50-100 arasi kursun kullanirsiniz cubuklu harici yerlere gidecekseniz
Araç var hocam meraları araştırıp çoğu yerde tutabilirim sabit bir nokta düşünmedim. Keyif amaçlı yapacağım için
Mesaj otomatik birleştirildi:

decathlondaki oltaları ben beğenmemiştim hocam mağazada bende istanbul anadolu yakasında balık tutuyorum karaköy deki oltacılara vs. giderseniz daha iyi ürünler almanıza yardımcı olacaklardır attıklanız baya küçük oltalar
Teşekkürler Karaköy de özellikle tavsiye ettiğiniz bir yer kişi veya mağaza var mı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,822
İsim
göksel yurtcan
Araç var hocam meraları araştırıp çoğu yerde tutabilirim sabit bir nokta düşünmedim. Keyif amaçlı yapacağım için

Teşekkürler Karaköy de özellikle tavsiye ettiğiniz bir yer kişi veya mağaza var mı
hiçbirini tanımıyorum hocam ama geneli dürüst esnaf hepsini gezin genelde aynı modeller vardır en uygun fiyatı verenden alın

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Karakoyde 2 katli kisik balik var gayet buyuk bir dukkan ayrica uskudarda cengiz balik ve yine kisik baligin biraz daha kucuk bir magazasi ayni sokakta orada butcenize ve ihtiyaclariniza gore yardimci olurlar (bu ikisi kurumsal duzgun firmalar baska esnaf tarzi yerler ellerinde kalmis ucuz urunleri kitlemeyi severler o tarz yerleri tavsiye etmem)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz Karahanlı
Karakoyde 2 katli kisik balik var gayet buyuk bir dukkan ayrica uskudarda cengiz balik ve yine kisik baligin biraz daha kucuk bir magazasi ayni sokakta orada butcenize ve ihtiyaclariniza gore yardimci olurlar (bu ikisi kurumsal duzgun firmalar baska esnaf tarzi yerler ellerinde kalmis ucuz urunleri kitlemeyi severler o tarz yerleri tavsiye etmem)
Teşekkür ederim. Spesifik olarak dükkan tavsiye etmeniz işime yarayacaktır. İyi günler tekrardan teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,589
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom