Neler Yeni

Linux dağıtımı önerir misiniz?

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Celeron N3350
2 GB DDR3L RAM
500 GB HDD

Linux Mint XFCE ve Cinnamon kurulmadı neden bilmiyorum. Daha önceden pek linux kullanmadım tek kullandığım dağıtım Kubuntu idi o yüzden kullanımı kolay bir dağıtım önerebilirseniz sevinirim.

Windows 7 de denedim fakat anakartım Legacy desteklemediği için kurulamadı ayrıca N3350 W7 sürücüleri olmadığı için kuramaıdım 8.1'de aynı şekilde tabi Celeron N3350 çok güçlü (!) bir işlemci olduğu için dahili grafik birimi ve Wi-Fi kartının sürücüleri W8.1 ve W7'yi desteklemedi.

Myst3ry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Can
Manjaro Linux veya Ubuntu deneyebilirsin. Gerçi rahat bir işletim sistemi deneyimi için en azından 775pin anakart + core 2 quad işlemci + 4gb ram donanımı gerekir. Sistemin hem işlemci hem ramden ötürü takılmalar yaşatabilir.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Manjaro Linux veya Ubuntu deneyebilirsin. Gerçi rahat bir işletim sistemi deneyimi için en azından 775pin anakart + core 2 quad işlemci + 4gb ram donanımı gerekir. Sistemin hem işlemci hem ramden ötürü takılmalar yaşatabilir.
Sistem denmez buna ya vallahi telefonuma Windows kursam çok daha akıcı olur o kadar berbat bişey.

Top Bottom