Neler Yeni

Lise 2 yim hiç çalışmıyorum

Elyaf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Elyesa Arslan
Merhaba dostlar ben lise 2 açık öğretim okuyorum hiç ders çalışmıyorum konular hakkındada gram bilgim yok kafama dank ediyo bazen tekrar başlayabilirmiyim kafam alırmı toparlayabilirmiyim teknoloji tarafını seviyorum sizce tekrardan çalışmaya başlasam başarabilirmiyim neresinden başlicam onunla ilgili kafam karışık üniversite bitirmek hiç çalışmadım sizin düşünceleriniz neler
Merak alanlarım teknolojik ürünler teknolojiyle alakalı her şey telefon bilgisayar web tasarım aklınıza gelebilecek her şey bunlarla ilgili bir okul okumak istiyorum başlayabilirmiyim tekrardan

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
2 senen var çok fazla bir süre

milenix

80+ Gold
2 senede hayli hayli yaparsın. Benim 1 ayım kaldı halen çalışmaya başlamadım.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Öyle demeyin hocam. 11'den sonra tutuşma başlıyor. 2 sene uzun bir süre değil, göz açıp kapayıncaya kadar giden bir süre.
Gözünü kapatmayana 2 sene çok dostum

Zechion

80+ Silver
2 senede hayli hayli yaparsın. Benim 1 ayım kaldı halen çalışmaya başlamadım.
Hocam sizin anormal olan bir şeyi normalmiş gibi göstermenizi pek doğru bulmuyorum aslında. Üniversite isteyen birisine böyle söylememeli, aksine iyi örnekler göstermelisiniz.

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
Hiç çalışmadan üniye geldim şuandada çalışmadan geçiyorum hedefin yoksa çalışma isteğin olmaz.

Elyaf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Elyesa Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 senen var çok fazla bir süre
Dostum 2 sene çok fazla biliyorum ama bu senem bitti son 2 kaldı ve hiçbirşey bilmiyorum anladın sen beni başarırım demi çalışrak önceki konuları bilmememden korkuyorum

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Merhaba dostlar ben lise 2 açık öğretim okuyorum hiç ders çalışmıyorum konular hakkındada gram bilgim yok kafama dank ediyo bazen tekrar başlayabilirmiyim kafam alırmı toparlayabilirmiyim teknoloji tarafını seviyorum sizce tekrardan çalışmaya başlasam başarabilirmiyim neresinden başlicam onunla ilgili kafam karışık üniversite bitirmek hiç çalışmadım sizin düşünceleriniz neler
Merak alanlarım teknolojik ürünler teknolojiyle alakalı her şey telefon bilgisayar web tasarım aklınıza gelebilecek her şey bunlarla ilgili bir okul okumak istiyorum başlayabilirmiyim tekrardan
dostum 12. sınıfım hala çalışmadım tyt girip ne gelirse giricem JASHFSAFSA

Zechion

80+ Silver
Gözünü kapatmayana 2 sene çok dostum
Aslında kısa. 10. sınıfa başladığımdan beri çok zaman geçmemiş gibi hissediyorum ve bu sene sınav seneme giriyorum. Gerçekten de en büyük pişmanlığım 10. sınıfta çalışmamış olmam. "Daha 10. sınıfım önümde çok süre var." diye bir söz ile girdim işin içine ve 2 sene su gibi akıp geçti.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Dostum 2 sene çok fazla biliyorum ama bu senem bitti son 2 kaldı ve hiçbirşey bilmiyorum anladın sen beni başarırım demi çalışrak önceki konuları bilmememden korkuyorum
Açıktan okuyorsun, okula gitsen zamanın olmasa zor derdim. 2 sene her gün 24 saatin var günde 4 saat çalışsan haftada 5 gün TYT yi 6 ayda çok rahat bitirirsin

Rulep

80+ Gold
liseyi açıktan niye okuyonuz ki üzülüyom valla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi