Neler Yeni

Lise mezuniyeti için gömlek, pantolon ve ceket önerisi

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Arkadaşlar benim öyle şık kıyafetlerim yok sıfırdan alacağım için tam bir kombin istiyorum ve uygun fiyata gelsin istiyorum.
Aklımda full siyah kombin var.

Siyah gömlek / Siyah pantolon / Siyah ayakkabı / Krom saat

Belki ayakkabı almam normal havuz taban gri pumam var beyaz detaylı onu da giyerim. Ya da bilekli puma beyaz ayakkabı var pantolon bilekleri kapatırsa o da olabilir.
Uygun fiyatlı önerililerinizi bekliyorum, öncelik gömlek ve pantolon. Dediğim gibi ayakkaıbı almam zaten pahalı her şey :/

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Cihan Mert Karagöz
Takım elbise kiralayabilirsin

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Arkadaşlar benim öyle şık kıyafetlerim yok sıfırdan alacağım için tam bir kombin istiyorum ve uygun fiyata gelsin istiyorum.

Belki ayakkabı almam normal havuz taban gri pumam var beyaz detaylı onu da giyerim. Ya da bilekli puma beyaz ayakkabı var pantolon bilekleri kapatırsa o da olabilir.
Uygun fiyatlı önerililerinizi bekliyorum, öncelik gömlek ve pantolon. Dediğim gibi ayakkaıbı almam zaten pahalı her şey :/
Gri blazer ceket, içe beyaz v yaka bir tişört alta siyah pantolon gidebilir bu durumda ama ne kadar uyar bilemiyorum. Ya da gri ceket siyah gömlek siyah pantolon, alta ayakkabın kola saatin.

Benim lise kombinim bordo blazer içe v yaka beyaz tişört süt mavi kot alta beyaz ayakkabı hoş durmuştu. Çok yıllar geçti şu anda fotoğrafım yok :D

Ya da klasik yapacaksın siyah ceket pantolon kravat, gömlek beyaz ayakkabı siyah olacak.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gri blazer ceket, içe beyaz v yaka bir tişört alta siyah pantolon gidebilir bu durumda ama ne kadar uyar bilemiyorum. Ya da gri ceket siyah gömlek siyah pantolon, alta ayakkabın kola saatin.

Benim lise kombinim bordo blazer içe v yaka beyaz tişört süt mavi kot alta beyaz ayakkabı hoş durmuştu. Çok yıllar geçti şu anda fotoğrafım yok :D

Ya da klasik yapacaksın siyah ceket pantolon kravat, gömlek beyaz ayakkabı siyah olacak.
Hocam ceket almayı düşünmüyorum ya giymem zaten. Şuan alacağım siyah gömlek ve pantolon giyilir yine düğün müğün olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gömlek beyaz olsa daha çok yakışabilir
Ben beyaz giymiyorum hocam şimdi bence ceketsiz giyilince siyah daha şık durabilir. Ama ceketle giysem beyaz gömlek tercih ederdim

Takım elbise kiralayabilirsin
Yani dediğim gibi öyle şık giyinilmesi gereken yerler için hiç bi kıyafetim yok alsam bulunsa güzel olur

Bulabildiğim kaliteli aradığım tarzda en uygun bu saat var. Gömlek ve pantolon için uygun fiyatlı alabileceğim yer var mıdır?

Son düzenleme:

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,651
İsim
marilyn
oversize tişört gri eşofman 10/10

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,589
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

Çok siyah olmuş ayakkabı beyaz olabilir

Gözükmeyecek bir çorap

Üstüne de güzel bir ceket

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ryangosling

ryan gosling ceketi giy

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Cihan Duman
IMG_20230402_182555.jpg
images (20) - 2023-04-02T182805.821.jpeg
images (20) - 2023-04-02T182647.727.jpeg

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
ben olsam Giresusnpor forması giyip Giresusnpor eşofmanı giyerdim
iyi öyle yap o zaman

Gözükmeyecek bir çorap

Teşekkür ederim. Manita seni gömlekle görmek istiyorum dediği için ve bende kendimi gömlekle merak ettiğim için içime gömlek giymeyi düşünüyorum. Full siyah olsam sıkıntı olmaz bence. Belki kız arkadaşımda siyah elbise alabilirmiş. Siyah gömlek normal simsiyah pantolon altına ayakkabım var uydurmaya çalışacağım. Onun haricinde saat almayı düşünüyorum başka zamanlarda da takarım diye. Gömlek, pantolon ve saat önerisi atabilirsiniz alacak yer falan hiç yok aklımda

Ceket konusu bütçemi aşar gibime geliyor cekete sıcak bakamıyorum fiyat yüzünden

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Ayakkabın rugan olabilir varsa bir değerlendir takım yapacaksan. Hoş durur.

Ayrıca saati dolap uygulamasından çalışmayan bir şey bak buna benzer 20 liraya al sana tasarruf :D

Megan

80+ Silver
Günlük kıyafet, tişört falan giyme sakın. Takım elbiseyle git herkes takımla gelir

Gözükmeyecek bir çorap

Mezuniyette tişört mü?

Top Bottom