Neler Yeni

Lise okul uzaklaştırma disiplin suçu yedim yardım lazim

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Berat fatih
Konuyu kimseye ciddiye almamis ama ben seni övuyorum helal olsun yurek ister bu 😎

Öğretmenler ya da basarili ogrencileri asarlar normalde oraya sende kendi başarini asmışsın 😎

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar daha önce kınama cezası almıştım, dün itibariyle okul panosuna silahlı eren karayılan astığım için
hocalar disipline gönderip 5 gün uzaklaştırma cezası vereceklerini söylüyorlar. Tam da sınav haftama denk geldi sınavlara girebilir miyim? yıl sonunda uzaklaştırma cezam silinir mi? ayrıca o 5 gün yok yazılırmıyım ve yok yazılmam özürlü olarakmı yazılır özürsüzmü? şakasız fotoğrafta bu altta gönderdim.
Uslu durursan siciline işlemezler diye düşünüyorum

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Furkan Demirtaş
Şımarırsan cezanı keserler

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
İyi olmuş hak eden hak ettiğini alır. Sınavlarada giremezsin zaten hareketlerinden düşük alacağın belli sınıfta kalırsın.

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Onur Şahin
Arkadaşlar daha önce kınama cezası almıştım, dün itibariyle okul panosuna silahlı eren karayılan astığım için
hocalar disipline gönderip 5 gün uzaklaştırma cezası vereceklerini söylüyorlar. Tam da sınav haftama denk geldi sınavlara girebilir miyim? yıl sonunda uzaklaştırma cezam silinir mi? ayrıca o 5 gün yok yazılırmıyım ve yok yazılmam özürlü olarakmı yazılır özürsüzmü? şakasız fotoğrafta bu altta gönderdim.
senin boyun panoya nasıl yetişti maymun boran xdddd
hayat bitti..
-minecraft anadolu lisesi

bidibadem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Bener
Halilin yere düşürdüğü patatesleri ye bir şey olmaz

.RBO.

80+ Silver
Sicile işlenebilir ömrün boyunca iş bulamazsın üniversteye zor girersin yurt dışında vize vermeyebilirler yurt dışına çıkamayabilirsin kimse seni işe almaz sınavlarınada giremeyebilirsin

-Hayat bitti-

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
Sicile işlenebilir ömrün boyunca iş bulamazsın üniversteye zor girersin yurt dışında vize vermeyebilirler yurt dışına çıkamayabilirsin kimse seni işe almaz sınavlarınada giremeyebilirsin

-Hayat bitti-
Maalesef biraz öyle

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,585
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

wentor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ercan wentor
merakı ettim la güncel bir özet atsana

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
sosyeteDİNOZOR
Sigma betayı red ediyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,902
Üyeler
140,723
Son üye
ibrahim...
Top Bottom