Neler Yeni

Logitech Driving Force GT Nasıldır? Forza için almayı düşünüyorum alınır mı?

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
Forza için direksiyon alma pişman olursun. Gamepad al.

Direksiyon ile forza oynanmaz. Çok zor. Ciddiyim.

Sağlam bir gamepad al geç.
Çok haklı
Direksiyon ile yine de zevkli ama sürmesi zor
Bu arada direksiyon işi heves işi biraz da 2. Elden aldım bir hafta sürdüm köşede duruyor şu anda

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,740
İsim
Can BOZKURT
Arkadaşlar max 1000 TL ye sıfır veya 2.el bir direksiyon seti almak istiyorum. Aklımda Logitech Driving Force GT var. 2 elde temizleri 1000 1100 TL ye falan buluaniliyor. Sizin önerileriniz neler? Ne alınabilir 900 derece olması önemli.
Sesli çalışıyor. Biraz daha biriktirip G27 Al.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Herkes forza için gerek yok demiş. Sizce bu sene direksiyon falan almayıp diğer seneye g29 almak daha mantıklı bir hamle olur mu? Seneye kadar elim baya rahatlar. Bütcemi 2-3 katına çıarktırım.
Sesli çalışıyor. Biraz daha biriktirip G27 Al.
Çok haklı
Direksiyon ile yine de zevkli ama sürmesi zor
Bu arada direksiyon işi heves işi biraz da 2. Elden aldım bir hafta sürdüm köşede duruyor şu anda

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Discord
Muti#0817
Herkes forza için gerek yok demiş. Sizce bu sene direksiyon falan almayıp diğer seneye g29 almak daha mantıklı bir hamle olur mu? Seneye kadar elim baya rahatlar. Bütcemi 2-3 katına çıarktırım.
Şu an direksiyon ile oyun oynama iştahın kabarıksa bence direk al logitech driving force gtyi en azından bi bakarsın zevkli mi değil mi para birikince de bunu satıp g29a falan geçebilirsin eğer direksiyon ile oyun oynamayı seversen

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Forza f710 ve f310 ile oynuyorum çok güzel bunlarla da oynamasi.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Şu an direksiyon ile oyun oynama iştahın kabarıksa bence direk al logitech driving force gtyi en azından bi bakarsın zevkli mi değil mi para birikince de bunu satıp g29a falan geçebilirsin eğer direksiyon ile oyun oynamayı seversen
Yani öyle bir iştah falan yokta. Daha zevkli olur mu diye düşündüm. :D Yoksa evin önünde araba yatıyor ona binmiyorum. Hani yarış falan rekabet var ya drift falan. Zevkli olur mu diye düşündüm. Cevaplar da hep forza için gerek yok zevk vermiyor fark yok falan gibi yorumlar gelince. Bir düşünmedim değil.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Discord
Muti#0817
Yani öyle bir iştah falan yokta. Daha zevkli olur mu diye düşündüm. :D Yoksa evin önünde araba yatıyor ona binmiyorum. Hani yarış falan rekabet var ya drift falan. Zevkli olur mu diye düşündüm. Cevaplar da hep forza için gerek yok zevk vermiyor fark yok falan gibi yorumlar gelince. Bir düşünmedim değil.
Ya şimdi şöyle evde araba varsa yani çok da araba sürmek içinn alma direksiyonu ama drift için alınabilir yani bu arada güzel bir masan yoksa masa sallanıyorsa falan tavsiye etmem araba ile beraber sen de dönersin valla sağlam masa ile zevk verebilir iyice ben yerinde olsam ilk düşük bütçeli direksiyon ile başlardım

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Ya şimdi şöyle evde araba varsa yani çok da araba sürmek içinn alma direksiyonu ama drift için alınabilir yani bu arada güzel bir masan yoksa masa sallanıyorsa falan tavsiye etmem araba ile beraber sen de dönersin valla sağlam masa ile zevk verebilir iyice ben yerinde olsam ilk düşük bütçeli direksiyon ile başlardım
bundan 2 sene önce falan masam iyi değildi. 2.el 100 TL ye snopy nin bir direksiyonunu adım. v5h mıydı neydi. Hiç zevkli değildi 900 derece olmayınca masa da kötü olunca tadım kaçtıydı. Eve gelen misafir çocuğuna hediye ettim. :D Şimdi masam iyi sağlam. Galiba seneye g29 alacam.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Muti

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
hmm böyle bir yorumu ilk defa duydum. Ama direksiyonun zevki de bi baska resi ya. Sağol yorumun için ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sence klavye ile mi oynayayım yoksa gamepad ile mi?
ben gamepadle oynamanı öneririm. oyun simülasyon olmadığı için daha rahat oynanıyor.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sesten yana sıkıntı olmaz zaten kulaklıkla oynuyorum oyunları. G29 almaya gücüm yetmez yetse direk alacam da.
Sesten sıkıntı etmessen hiç bir sıkıntı olmaz bence ikinci el g25 bak biraz ihtimal ar bulursun facebookta g27 satış gruplarına gir bir sürü var ilan kesin bulursun dfgt'yi ucuza getirirsin gene pazarlıkla.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Sesten sıkıntı etmessen hiç bir sıkıntı olmaz bence ikinci el g25 bak biraz ihtimal ar bulursun facebookta g27 satış gruplarına gir bir sürü var ilan kesin bulursun dfgt'yi ucuza getirirsin gene pazarlıkla.
ses sıkıntı olmz hissiyatı önemli benim için.

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Bak gerçekten değmez forza için. İlla direksiyon istiyorsan momo al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,719
Üyeler
141,622
Son üye
Ekmek Reis23
Top Bottom