Neler Yeni

logitech driving force gt alınır mı?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,729
İsim
göksel yurtcan
bütce varda alırsam 0 kalıyor öyle bi bütçe :D birde cok vermek istemiyorum keşke zamanında alsaydım. Huyumdur 2-3 oynar sıkılırım ondan korkuyorum, yazık günah.
zaten öyle oluyor hocam bir kaç hafta sonra çok istek kalmıyor bende çok büyük heyecanla momo almıştım ama sonra sarmamaya başladı eğlenceli ama sıkıyor tabi oynadığın oyunada bağlı olarak eğer ets falan oynarım assetto corsa forza falan çok bulaşmam diyorsanız dfgt alın ama yarış oynları oynayacaksanız g920 daha mantıklı olur

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
özgür şimşek
zaten öyle oluyor hocam bir kaç hafta sonra çok istek kalmıyor bende çok büyük heyecanla momo almıştım ama sonra sarmamaya başladı eğlenceli ama sıkıyor tabi oynadığın oyunada bağlı olarak eğer ets falan oynarım assetto corsa forza falan çok bulaşmam diyorsanız dfgt alın ama yarış oynları oynayacaksanız g920 daha mantıklı olur
formula 2020 dahil forza horizon 4, wreckfest, ea in paketindeki yarış oyunları falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet biraz kozmetik olarak temiz durmuyor. Ben de benimkini satıyorum. 1-2 aya oynayıp sıkılıyorsun zaten. Aynı kafa 2-3 oynayıp sıkılanlardanım bende. :D
başımızı ağrıtmayıp böğrümüze taş basıp yine almayayım, seneye bi daha post atarım 10kya alınır mı diye :D

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,729
İsim
göksel yurtcan
formula 2020 dahil forza horizon 4, wreckfest, ea in paketindeki yarış oyunları falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

başımızı ağrıtmayıp böğrümüze taş basıp yine almayayım, seneye bi daha post atarım 10kya alınır mı diye :D
o zaman g29 yada g920 alın hocam o daha mantıklı

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hatasız olanını 1100 liraya aldım. Ne oynayacaksın ?

Top Bottom