Neler Yeni

Logitech G Pro X Kablolu kulaklık mikrofon sorunu

Furkanspy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Emrem
Merhaba bugün farkettiğim bir sorundan bahsetmek istiyorum. Arkadaşım discord'dan beni sesli olarak aradı ve bende katıldım. Naber falan dedim fakat sesim hiç bir şekilde gitmiyordu. Bende acaba sesim kapalı mı dedim(logitech'in kablosunun orda bir tuş var açıp kapatabiliyorsun mikrofonu). Baktım açıktı. Discorddada açıktı sonra mikrofonu çıkarıp tekrar taktım. Bu sefer sesim gidiyordu fakat arkadaşım çok kötü geldiğini cızırtılı geldiğini söyledi. Bende hemen Logitech G Hub uygulamasından sesimi kontrol ettim ve gerçekten çok kötü anlaşılmaz derecede çıkıyordu arkada cızırtı ve sesimin seviyesi çok az. Sonra kulaklığı kasadan çıkarttım ve tekrar taktım sorun düzeldi. Fakat bahsettiğim mikrofonu açıp kapatma tuşu (kablonun üstündeki) onu kapatıp açınca sesim komple gidiyor. Karşıya iletilmiyor. G Hubda denedim ve tuştan kapatıp açtım elimle. Sonra konuştum denemek için sesim gitmedi. Mikrofonu çıkarıp taktım ve sesim gitti ama tekrardan dediğim gibi cızırtılı gitti. Sorunun neyden kaynaklandığınıda anlamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
murat
mikrofonu kapatıp açtıktan sonra ses alma farklı cihaza geçiyor olabilir mi? ses gelmediği zaman ayarlardan giriş cihazına bakın bazen aygıt bağlantısı kesilince farklı cihaza atıyor ve elle değiştirmeniz gerekiyor

Furkanspy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Emrem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mikrofonu kapatıp açtıktan sonra ses alma farklı cihaza geçiyor olabilir mi? ses gelmediği zaman ayarlardan giriş cihazına bakın bazen aygıt bağlantısı kesilince farklı cihaza atıyor ve elle değiştirmeniz gerekiyor
yok geçiş olmuyor. Mikrofonu kablonun üstündeki tuştan kapatıp açınca oluyor sıkıntı onu tekrar dile getireyim. Normal atıyorum dc de kapatıp açsam bir şey olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,873
Üyeler
150,950
Son üye
riddler3636
Top Bottom