Neler Yeni

LOGITECH G Pro X Superlight hero pembe olan nasıldır ?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Güzeldir ama yerine razer focus+ sensorlu mouseler daha iyidir o kadar vermişken
yanlış öneri lamzu atlantis ve pulsar x2'de pixart 3395 sensörü var bu sensör focus+ ile neredeyse eşit hatta ufak bir farkla focus+ dan daha iyi. ama gerçeklere baktığımızda esporcu değilseniz sensöre bu kadar takılmaya gerek yok hatta esporcu bile olsanız belirli seviyenin üstündeki (400ips) sensörler arasında insan gözünün anlayabilceği hiçbir fark yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha iyileri var bu paraya yazık bütçeniz nedir? @ardaaaq hocamda bana katılacaktır almaman konusunda.
evet o paraya lamzu veya endgame alırdım ben olsam

bu mouseyi almayı düşünüyorum üründe LOGITECH G Pro X Superlight hero yazıyor hero olması beyaz olanla farkı var mıdır yada farkı nedir bilen var mı önerir misiniz bu mouseyi

hero mousenin sensörünün ismi renkle alakası yok

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
yanlış öneri lamzu atlantis ve pulsar x2'de pixart 3395 sensörü var bu sensör focus+ ile neredeyse eşit hatta ufak bir farkla focus+ dan daha iyi. ama gerçeklere baktığımızda esporcu değilseniz sensöre bu kadar takılmaya gerek yok hatta esporcu bile olsanız belirli seviyenin üstündeki (400ips) sensörler arasında insan gözünün anlayabilceği hiçbir fark yok.

evet o paraya lamzu veya endgame alırdım ben olsam

hero mousenin sensörünün ismi renkle alakası yok
logitech kulaklıkla set olur diye alıcaktım birde bilindik ve güzel diye ama atlantis kafama baya attı aradada 600tl felan fark var lamzu almayı düşünüyorum

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Evet lamzu daha iyi ama fiyati şişirilmiş yurtdişinda 80dolar civari
1550 falan yapıyo zaten ön siparisi de 1750tl galiba adamlar vergi mergi getirmek kar falan derken yine de tolere edilebilir fiyatı bence

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,130