Neler Yeni

Logitech G Pro X Wierless sesi az geliyor gibi

Cemil37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cemil
G Pro X wierless kulaklığa sahibim eski 400TL'lik kulaklığıma göre sesi az geliyor(daha kaliteli ama ses seviyesi düşük) Logitech G Pro X Wierless kullananlar varsa önerdiği ayarlar nedir Müzik dinlerken ses seviyesi yeterli aslında ama valorant oynarken az geliyormuş gibi hissediyorum

Flauth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Egehan
kablodaki ses full mu bi bak bide Logitech GHUB uygulamasini indirdinmi ? ordan daha ince ayar yapabilirsin

Cemil37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cemil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kablodaki ses full mu bi bak bide Logitech GHUB uygulamasini indirdinmi ? ordan daha ince ayar yapabilirsin
Kulaklığın kablosuz modeline sahibim ama üzerindeki ses tekerinden fulledim tabi ki sesi

Flauth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Egehan
ordan sistem ses duzeyini yukseltmelisin bide 7.1 ozelligide ordan aciliyor

Cemil37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cemil
ordan sistem ses duzeyini yukseltmelisin bide 7.1 ozelligide ordan aciliyor
Sistem ses düzeyi %100de 7.1 özelliğini açınca ses seviyesinde değişiklik olmuyor gibi

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,885
İsim
Emir Yusuf
O kulaklığı alan herkes sesin az olduğundan yakınıyordu, ama G Hub üzerinden bir şeyler yaparak bu sorunu çözen gördüm diye hatırlıyorum.

Cemil37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cemil
O kulaklığı alan herkes sesin az olduğundan yakınıyordu, ama G Hub üzerinden bir şeyler yaparak bu sorunu çözen gördüm diye hatırlıyorum.
G hubta hangi ayarları yapıyorlar acaba hic bilmiyorum ekolayzır ayarı dışında bir ayar görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığı kullanıp ayar önerisi olanlar var mı acaba veya sesi oyundan daha çok yükseltmemiz mümkün mü pek çok kişi, yayıncı bu kulaklığı kullanıyor ve gayet iyi ses kasıyorlar sanırım ayarla alakalı bir şey olabilir spotifyda ses gayet yeterli geliyor ama valorantta nedense az geldiğini hissediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,885
İsim
Emir Yusuf
G hubta hangi ayarları yapıyorlar acaba hic bilmiyorum ekolayzır ayarı dışında bir ayar görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığı kullanıp ayar önerisi olanlar var mı acaba veya sesi oyundan daha çok yükseltmemiz mümkün mü pek çok kişi, yayıncı bu kulaklığı kullanıyor ve gayet iyi ses kasıyorlar sanırım ayarla alakalı bir şey olabilir spotifyda ses gayet yeterli geliyor ama valorantta nedense az geldiğini hissediyorum
Kulaklığın 7.1'ini kapatın önce sonra topluluk yazılımları var oradan sound 3.0 ı yükleyin ve bir daha deneyin. Diye bir öneride bulunmuş birisi bir forumda. Daha bir çok fazla öneri var. Bu linkten teker teker okuyabilirsin.

Cemil37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cemil
Kulaklığın 7.1'ini kapatın önce sonra topluluk yazılımları var oradan sound 3.0 ı yükleyin ve bir daha deneyin. Diye bir öneride bulunmuş birisi bir forumda. Daha bir çok fazla öneri var. Bu linkten teker teker okuyabilirsin.

7.1 kapalı ve sound 3.0 dediği yeri anlamadım

Top Bottom