Neler Yeni

Logitech G Pro X Wireless ses az geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Yeni aldım Cloud 2 den geçtim çok fark var sesi nasıl artırabilirim. Kullanan arkadaşlar ayarlarını ses ayarlarını paylaşabilirlermi. Ayrıca sesi yükseltmek için harici bir program önerisi olan var mı ?

Son düzenleme:

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
ibrahim ahıskalı
klasik logitech problemleri düşük desibel

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Letasoft sound booster programı indirdim oyunlarda cızırtı yapıyor

Son düzenleme:

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hayırlı olsun hocam ne kadara aldın

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Ömer Keskin
Cloud 2 den geçtim çok fark var sesi nasıl artırabilirim. Kullanan arkadaşlar ayarlarını ses ayarlarını paylaşabilirlermi. Ayrıca sesi yükseltmek için harici bir program önerisi olan var mı
Cloud 2 53mm sürücü kullanıyor Logitech 50mm sürücü kullanıyor. Hiçbir zaman Cloud 2’den fazla ses vermeyecektir.

oEnesQlf

80+ Silver
Cloud 2 den geçtim çok fark var sesi nasıl artırabilirim. Kullanan arkadaşlar ayarlarını ses ayarlarını paylaşabilirlermi. Ayrıca sesi yükseltmek için harici bir program önerisi olan var mı
Logitech'in yazılımından olmuyor mu,
Dolby atmos u deneyebilirsin microsoft storedan indirip 30 40 tl ye üye olman lazım,onun dışında sound booster programları kullanma

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Logitech'in yazılımından olmuyor mu, 1 kullanıcı kulaklık driverını silince ses artıyor demiş ama en son olmazsa bunu yap,
Dolby atmos u deneyebilirsin microsoft storedan indirip 30 40 TL ye üye olman lazım,onun dışında sound booster programları kullanma
Malesef olmuyor EQ ayarı mevcut ama yükseltmiyor. Düzgün bir sound booster çözebileceğini düşünüyorum. Ama bulamadım henüz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cloud 2 53mm sürücü kullanıyor Logitech 50mm sürücü kullanıyor. Hiçbir zaman Cloud 2’den fazla ses vermeyecektir.
40mm sürücülü steelseries kullandım cloud 2 ile aynı ses düzeyindeydi. 3mm hiç bir şey fark edeceğini düşünmüyorum. Pil süresi korumak amaçlı direk sesi azaltmış olabilirler sürücü ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Son düzenleme:

oEnesQlf

80+ Silver
Malesef olmuyor EQ ayarı mevcut ama yükseltmiyor

40mm sürücülü steelseries kullandım cloud 2 ile aynı ses düzeyindeydi. 3mm hiç bir şey fark edeceğini düşünmüyorum. Pil süresi korumak amaçlı sürücü ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum direk sesi azaltmış olabilirler
1 kullanıcı kulaklık driverını silince ses artıyor demiş silip dene 1 de

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,088
İsim
Oğuz
Ses kalitesi olarak Cloud 2'den iyi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Ses kalitesi olarak Cloud 2'den iyi mi?
Cloud 2 kablolusu vardı bende. Cloud 2 deki sesi fulleyince o kulağa vuran bası hissetirmiyor logitech. Basları daha hisli cloud 2 nin. Bası hiç yok demiyorum* cloud 2 ye göre o sesi fulleyince kulağa titretme olayı cloud2 deki, logitechde yok :) . Ama genel tiz midler logitech daha iyi gibi geldi. Şarkı dinlerken daha güzel hissetiriyor logitech. Logitechi kulağıma taktığımda aslında cloud 2 nin kafamı sıktığını fark ettim. 2-3 yıldır alışmışlık galiba hissetmemişim. Rahatlık olarak Logitech daha iyi geldi ama kullanıcı yorumum değişiklik gösterir her insanda. Bir yerde deneyip tecrübe etmen daha iyi olacaktır. Şuanlık ses seviyesi yeterli gibi sayılır ancak cloud 2 deki fulleyince gelen ses veya youtube da ses %1-2 de video izlemeye alıştığım için şuanlık ses seviyesi az geldi.

Iade edin hocam 4 5 yillik kulakliga 4.5k vermek nedir.Yapmayin gozunuzu seveyim.Hs80 wireless alabilirsiniz onun yerine.
Bu kulaklık markanın en üst modellerinden. Normal fiyatı 6 dan aşağı değil ve bulamıyordum almış olduğum fiyat denk geldi. Çoğu prof ve kullanıcı bunu kullanıyor diye aldım

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,849
Üyeler
152,554
Son üye
Furkan_12
Top Bottom