Neler Yeni

Öneri Logitech G Serisinin Arasında Kaldım.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Bütçe
2500
Merhaba Arkadaşlar,

Logitech G serisi çok fazla var, lakın hangisini almamız gerek inanın hiç bir fikrim yok zaten pek bu konuları da anlamadığım içinde sizden yardım istiyorum, oynadığım oyun tek Valorant buna göre bir mouse öneri yapar misiniz? WLmouse Beast X adlı bir mouse de önerildi bana ismini ilk defa duydum alınır mi? Alınmaz mi? tereddüte düştüm.

Logitech G G203 LIGHTSYNC

Logitech G G305 LIGHTSPEED

Logitech G G502 X

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fatih çatal
Mousedan beklentinide söylemen lazım. Ben pubg oynuyorum Şu an bende hem 502 kablolu hem 305 kablosuz var. 502 biraz ağır günümüz farelerine göre, ama üzerindeki her tuşuda kullanıyorum. Büyük bi fare olduğu için tutuşu çok güzel ama 305 de kablosuz ferahlığı var ama üsten basık bi fare 502 ye göre. Bu yüzden avuç içimde boşluk oluşuyo, 305 i oyunlarda kullanmıyorum

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mousedan beklentinide söylemen lazım. Ben PUBG oynuyorum Şu an bende hem 502 kablolu hem 305 kablosuz var. 502 biraz ağır günümüz farelerine göre, ama üzerindeki her tuşuda kullanıyorum. Büyük bi fare olduğu için tutuşu çok güzel ama 305 de kablosuz ferahlığı var ama üsten basık bi fare 502 ye göre. Bu yüzden avuç içimde boşluk oluşuyo, 305 i oyunlarda kullanmıyorum
Valorant oynayacağım tek DPI yüksek olabilir kablosuz ve hafif bir şeyde olabilir. Önemlisi de işte dayanıklı ve üzün pil ömrü olursa iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Vxe r1 alın hocam Allah aşkına ne g300si ne g203ü milattan kalma modeller

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vxe r1 alın hocam Allah aşkına ne g300si ne g203ü milattan kalma modeller
VXE R1 alınmaz diyorlar, kardeşim yani yorumlarda belirtmişler bunu zaten çok fazla sıkıntı yaratan bir mouse olup müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek baya bir sıkıntıymış.

Prime777

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Prime
kardeşim o eski g modellerle adam dövülür ağırlığından sen bir de Valorant mı oynayacaksın, al hafif fareni

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Berat
VGN Dragonfly F1 pro.
Mesaj otomatik birleştirildi:

VGN Dragonfly F1 pro.

Merhaba Arkadaşlar,

Logitech G serisi çok fazla var, lakın hangisini almamız gerek inanın hiç bir fikrim yok zaten pek bu konuları da anlamadığım içinde sizden yardım istiyorum, oynadığım oyun tek Valorant buna göre bir mouse öneri yapar misiniz? WLmouse Beast X adlı bir mouse de önerildi bana ismini ilk defa duydum alınır mi? Alınmaz mi? tereddüte düştüm.

Logitech G G305 LIGHTSPEED

Logitech G G502 X
Bu kadar bütçe varsa zaten kablosuz almamak hata olur. Kablosuz bir model tercih etmelisin. Bu bütçeye en iyi f1 gider. Kutu içerisinden yedek skatezler, griptape vs. çıkıyor. Bu fiyata en iyi mouse bana kalırsa. G300s,g203,g103 kronik sorunları olan eski mouselar. Bunlara vereceğin parayı çöpe atsan daha iyi bir seçim yapmış olursun.

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
kardeşim o eski g modellerle adam dövülür ağırlığından sen bir de Valorant mı oynayacaksın, al hafif fareni
Ben de o yüzden, zaten konu açtım ne alayım diye hangisi hafif işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,829
Üyeler
155,317
Son üye
seyidamadeyke
Top Bottom