Neler Yeni

logitech g102 mouse garanti sorunu

larda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lütfi arda
Merhabalar bi kaç ay önce faremde kronik sorun olan kaydırma tekerleğini kaydırırken yukarı aşağı sapmalar oluyordu bu sebepten logitech in sitesinden garanti telebi oluşturmaya çalıştım beni aldığım mağazaya yani hepsiburada ya gönderdi oraya da derdimi anlattım garanti için evimden aldılar,1 hafta sonra yani bugün olumsuz sonuçlandı. nasıl olumsuz sonuçlandı anlam veremiyorum büyük ihtimalle hepsiburada benim aldığım satıcıya gönderdi satıcıda parasının derdinde olduğu için değişim yapmadı ne yapmam lazım hem ithalatçı hem logitech türkiye garantim var lütfen yardımcı olun bundan sonra ne yapmalıyım

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-05-02 145124.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-02 145124.png
    75.8 KB · Hit: 15

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,644
İsim
Batuhan
Steel Series Prime Varken Neden O Mouse'yi Aldınızki Zaten Hocam .

G.O :peeposad:

larda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lütfi arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steel Series Prime Varken Neden O Mouse'yi Aldınızki Zaten Hocam .

G.O :peeposad:
dostum araştırmadan almıştım hemen olsun bitsin diye yaptık bi hata. bundan sonra ne yapmalıyım

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,644
İsim
Batuhan
dostum araştırmadan almıştım hemen olsun bitsin diye yaptık bi hata. bundan sonra ne yapmalıyım
Valla Yapacak Pek bir şey Gözükmüyor Hocam Garantiye Gönderebilirsiniz En Kötü Para İadesi Zor Çünkü .

larda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lütfi arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla Yapacak Pek bir şey Gözükmüyor Hocam Garantiye Gönderebilirsiniz En Kötü Para İadesi Zor Çünkü .
zaten bende garanti istiyorum müşteri temsilcisi açtı talebi,para iadesi yazmış

Top Bottom