Neler Yeni

Logitech G29 Aldım İptal Etmeli miyim?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar g29 için para biriktiriyordum ve az önce aldım 12.750 TL ye sizce iptal etmelimiyim çoğu kişi geçici heves diyor
Ben 1 ay kullanıp sattım. Evet ETS2 de falan çok eğlenceli ama zaten oyundan sıkılıyorum bir süre sonra. Birde ekstra efor sarfetmek de yordu.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,739
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Sıkılma süren, sana ve oynayacağın oyunlara bağlı.

Farklı oyunları tecrübe etmek istersen bence uzun süre eğlendirir. Ralli tarafında Dirt Rally 2.0 güzel oyundur ancak kolay değildir. WRC'ye de bakabilirsin. F1 2023 ayrı bir deneyim sunar, fizikleri gayet iyidir. Kafa dağıtmak için Forza Horizon 5 oynayabilirsin. Grafikleri, araç çeşitliliği ve yeterli düzeyde araç fiziğiyle gayet iyi bir oyun. Gerçeğe en yakın araç fizikleriyle pist yarışları için iRacing en iyi seçenek diyebilirim. Ancak araç-pist başına para istiyor, dolayısıyla çok pahalı bir oyun. Gerçekçi araç hasarıyla oynamak istersen BeamNG.drive güzeldir. Uzun yol yapmayı ve tırları seviyorsan ETS 2 hala piyasanın kralı. Assetto Corsa'da farklı farklı şeyler yapabilirsin. İstersen otobanda makas at, istersen drift sunucularına gir insanlarla drift at, istersen pistlerde en iyi süreyi yapmaya oyna.

Direksiyon setiyle oynanabilecek belli başlı oyunlar bunlar ancak bunlar dışında da çok oyun var. Ben sadece Assetto Corsa için alacağım, diğer oyunları hiç oynamam diye düşünüyorsan kısa sürede sıkılma ihtimalin bence yüksek. Ancak başta da söylediğim gibi diğer oyunları da denemeyi düşünüyorsan bence uzun süre eğlendirir. Tabi ki eninde sonunda sıkılacaksın, o zaman da ikinci elden kolaylıkla satabilirsin.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
iRacing'e bütçen yeterse bir bak derim.

muzisyenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan mutlu
dostum bencede nacizane fikrim şu bende alıcaktım çok heves ettim fakat sonradan vazgeçtim ne kadar güzel bir direksiyonda olsa onu aldıktan sonra bu sefer dieceksin ki birde direksiyonu düzgün monte etmek için ayak felan satın alayım diyeceksin. extra masraf olacak yine senin için masada düzgün oynayamıcaksın belki sarmayabilir o zevki alamaz isen eğer. Diğer arkadaşların dediği gibi eminim bir süre sonra sıkılcaksın koycaksın bir kenara masandada çok yer kaplıcaktır sök tak uğraşmak istemiceksin sürekli bence hiç alma git ekipman donanım yükselt daha güzel oyunlar oyna eminim daha çok zevk alcaksın bak yeni birçok oyun çıkıyor arkadaşların oynarken sen geride kalma sende onlarla oyna öyle düşün bence gidip o kadar para verme derim ben

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Knk bu burada pek sorulacak bir şey değil bence. Ürün güzel aynısını bende aldım. Eğer araba oyunlarını seviyorsan, sürekli oynuyorsan sıkmaz. Eğer arada sırada nadir araba oyunları oynuyorum diyorsan doğal olarak sıkması normal. Zaten az oynucam dersin kurmaya kaldırmaya üşenirsin.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
Arkadaşlar g29 için para biriktiriyordum ve az önce aldım 12.750 TL ye sizce iptal etmelimiyim çoğu kişi geçici heves diyor

Hocam direksiyon setine o kadar para verilir mi verilmez mi tartışmasına girmeyeceğim ikinci elden temiz bulabilirsen oralara yönelebilirsin kendim logitech dfgt kullanıyorum ve gayet iyi beklentilerimi karşıladı diyebilirim g29 alırsanız daha çok zevk alırsınız hem h vites hem de direksiyonun özellikleri karşısında ama thrusmaster ürünlerine de bakabilirsiniz hocam kayışlı sistem kullanılıyor oyun zevkini daha iyi hale getiriyor

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Heves durumundan dolayı direksiyonu ikinci el almak daha mantıklı. İkinci el alırsan aldığın fiyata veya üstüne küçük bir karla zararsız satabilirsin. Sıfır aldığında iade dışında aldığın fiyatlara ikinci elde satman imkansız.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Ensar Polat
dostum bencede nacizane fikrim şu bende alıcaktım çok heves ettim fakat sonradan vazgeçtim ne kadar güzel bir direksiyonda olsa onu aldıktan sonra bu sefer dieceksin ki birde direksiyonu düzgün monte etmek için ayak felan satın alayım diyeceksin. extra masraf olacak yine senin için masada düzgün oynayamıcaksın belki sarmayabilir o zevki alamaz isen eğer. Diğer arkadaşların dediği gibi eminim bir süre sonra sıkılcaksın koycaksın bir kenara masandada çok yer kaplıcaktır sök tak uğraşmak istemiceksin sürekli bence hiç alma git ekipman donanım yükselt daha güzel oyunlar oyna eminim daha çok zevk alcaksın bak yeni birçok oyun çıkıyor arkadaşların oynarken sen geride kalma sende onlarla oyna öyle düşün bence gidip o kadar para verme derim ben
Çoktan aldım ya amazondan iptal edilmiyor

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet Çakır
bende vardi g29 araba manyagi olmama ragmen 1 hafta sonra sarmadi sattim rtx ekran karti aldim yani alacaksan cok kaliteli thrustmasterın setlerinden al yada alma benim tavsiyem sim racing kafeler var orda deneyebilirsin

Farway

80+ Silver
Ben de aldım satmam dedim sattım. Kablo karmaşası, hissiyatının iyi olmaması bıktırıyor. T300RS aldım desen tamam diyeceğim de buna gerek yok kanka.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Ensar Polat
bende vardi g29 araba manyagi olmama ragmen 1 hafta sonra sarmadi sattim rtx ekran karti aldim yani alacaksan cok kaliteli thrustmasterın setlerinden al yada alma benim tavsiyem sim racing kafeler var orda deneyebilirsin
Çok oynadım g29 ile çok eğlendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de aldım satmam dedim sattım. Kablo karmaşası, hissiyatının iyi olmaması bıktırıyor. T300RS aldım desen tamam diyeceğim de buna gerek yok kanka.
Aldım iptal edilmiyor ya geçti artık

Top Bottom