Neler Yeni

Logitech g432 uzamsal ses problemi

BigBlis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yat
Hızlıca detay vermek gerekirse uzamsal ses çalışıyor aslında, işte ses sağdan geldi soldan geldi üstten arkadan alttan falan fistan onda problem yok, ama dolby atmos, windows sonic falan filan ses geliştirici mi denir ne denir onları açmıyor, denetim masasından denedim ayarlardan denedim seçiyorum uygula diyorum olmuyor boşa dönüyor geri, ısrarla spam click atınca "uzamsal sesi açmaya çalışırken bir sorun oluştu" diyor, bilgisayarı bir kaç ay önce format atmıştım, formattan önce abimle birlikte halletmiştik bu ses işini tamamen ama formattan sonra gitti tabi ayarlar, bu gün bass ı görmediğini farkettim kulaklığın ayarları bir birdaha yapayım düzgün müzik dinleyek dedim, sürücüleri falan güncelledim logitech uygulamasını indirdim açtım ordan boostu moostu dolby indirdim uzamsal seside açıyım dedim ayarlardan açmıyor işte sonuç olarak

internette bir 2-3 saat debelendim mola vererek, yok bulamıyorum çözümünü, veya var benim kafa basmıyor ben anlamadım, troubleshooting falan yaptım ufak bir umut görür belki sorunu diye tahmin ettiğim üzere o da görmedi, bu bilirsiniz kare şeklinde ufak bir ses geliştirici aparatı var ya kulaklığın, onu çıkarıp direk öylece taktım kulaklığı o zaman oldu dolby molby seçtirdi, ama bu seferde logitech görmedi kulaklığı ordaki boostlar gitti ses kalitesi dolbye rağmen bir kötü kötü oldu (kulaklığı hiç takmayıncada açılıyor dolby yine uzamsal ses falan ama yani,eh), geri takıncada dolby seçtirtmiyor veya sonic herhangi bir şey, sıcağın altında katır gibi terleye terleye bir hal oldum şurda basit bir ses şeyini kurup müzik dinleyecez diye, beni microsofttaki hintli adamların eline düşürmeyin bilen birisi varsa lütfen bir el atsın, veya olmuyor mu logitech kulaklıklarda dolby gibi şeyler kendi uygulaması mı karşılıyor ben anlamadım ki.

Top Bottom