Neler Yeni

logitech g435 alınır mı

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
yaklaşık bir ay önce redragon k530 aldım ve gayet mamnunum. rengi beyaz olduğu için diğer ekipmanlarımı da ona uygun olması için beyaz ekipmanlarla değiştirmeyi düşündüm ve kulaklık olarak logitech g335 modelini buldum. şu anda kullandığım kulaklık rampage drop plus alınır mı alınmaz mı tartışabilir miyiz

Emir.jk

80+ Bronze
yaklaşık bir ay önce redragon k530 aldım ve gayet mamnunum. rengi beyaz olduğu için diğer ekipmanlarımı da ona uygun olması için beyaz ekipmanlarla değiştirmeyi düşündüm ve kulaklık olarak logitech g335 modelini buldum. şu anda kullandığım kulaklık rampage drop plus alınır mı alınmaz mı tartışabilir miyiz
Alınır ama o paraya Razer blackshark alınır

egebaranakk0

80+ Silver
Alinir hocam 600 lira gibi bi fiyata logitech performansi tatmin eder rampage cop bulaşma

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
ben hafifliği ve wireless olması yüzünden almayı planlıyorum ve piyasadaki beyaz en ucuz ve kaliteli wireless kulaklık bu sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses kasılmıyor mu kulaklıkla
Ses niye kasılmasın, bu bütçedeki rakiplerine göre geride kalıyor.

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
ben hafifliği ve wireless olması yüzünden almayı planlıyorum ve piyasadaki beyaz en ucuz ve kaliteli wireless kulaklık bu sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses kasılmıyor mu kulaklıkla
şuan kullanıyorum bence ses kalitesi gayet iyi ve çok hafif şarjı baya gidiyor mikrofonu discorddan kullanacaksan iyi discorddan sertifikası var ama diğer türlü biraz kötü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,505
Üyeler
141,590
Son üye
Berkaru
Top Bottom