Neler Yeni

Logitech g435 Alınır mı ?

samet9014

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Samet
Kablosuz oyuncu kulaklığı almak istiyorum görünümü açısından Logitech g435 hoşuma gitti sizce alınır mı ?

watchd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
K B
Ben kullanıyorum şuan iyi gibi reis güzel yani beğeniyorum

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer

samet9014

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır teşekkürler

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Bende 2 aylik bir surecte kullaniyorum bir sorunuz var ise yanitlayabilirim.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Kanka mikrofonu nasıl FPS oyunlarinda nasıl mikrofonu yankı felan yapiyomu?
Mikrofon ile fazla bir işim olmuyor olduğu zamanda zaten harici bir mikrofonum var o yüzden kullanmadığım için bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem GÜRGEN
İlgilendiği Kategoriler
İkinci el alışverişte teknolojik ürünler
Instagram
instagram.com/gardirop.necmi
Fiyat bandı gereği alınabilecek çok fazla kablosuz seçenek olmadığı (rampage crack-havit h3), ve ikinci elde yurtdışı sıfır ürünü 1400 liraya denklediğim için bugün gidip bu kulaklığı aldım. Alırken test etme şansımda oldu böylece. Şuan kulaklık kafamda ve deneyimlerimi aktarmak istiyorum;
- Bluetooth ile iphone uma bağladığımda ses gerçekten çok düşük keyifli bir ses deneyimi sunmuyor. Dışarıyı net bi şekilde duyabiliyorsunuz.
- Kulaklık kafanızı ağrıtmıyor terletmiyor ancak sürücünün üstünde bir perde olmadığı için sürücünün üstü nemleniyor. Soğuk bi havada otobüsün camlarının nemlenmesi gibi.
- Mikrofon sorununu güncelleme ile minimuma düşürmüşler ancak hala %100 seviyesinde bir şarkı açıp pc den ses kaydı alırsanız müziğinde sesini azda olsa aldığını gözlemlersiniz.
- Düğmeler işlevini sorunsuz yerine getirse de insan biraz daha fonsiyonel bir şey arıyor. Ne bileyim en azından müziği durdur başlat ya da bir önceki şarkı bi sonraki şarkı. Eksikliğini hissettim.
+ Ürünün sesi güzel ve yüksek. Pc üzerinde hem bluetooth hemde 2.4 için geçerli. Ayrıca kesinlikle tavsiye ediyorum, microsoft store üzerinden 'Dolby Atmos' yazılımını satın alın. Kulaklığın gücünü görmeniz lazım. Efsane oldu bana iyi ki almışım dedirtti.
+ Hafif ve şık.
+ Kumaş olduğu için dökülme yapmaz. Bir de siyah renk özellikle tercih ettim zamanla rengindeki kirli doku belli olmaması için açık renk alacaklara uyarı niteliğinde.
+ Mikrofonu sesi net alıyor ve dip ses sorunu minimum denebilir. Çeşitli programlar aracılığıyla bunda da iyileştirmeler yapılabileceğine eminim.
Ben genelde sıfır ürün aldığımda arızalı ürün bana denk geliyor diye ikinci el tercih ediyorum aldığım çoğu şeyi. Bu ürünü almadan önce çeşitli videolar izledim ve evet çoğu sponsorlu olduğu için övüp geçmiş. Kablosuz kategorisinde 1000-1800 bandında alabileceğiniz modeller; rampage crack(1400tl), Havit Fuxi H3(1100TL), Redragon H848(1768tl). Hepsi de g435 e muadil ürünler olarak benzer tasarımlara ve özelliklere sahip ürünler ancak şöyle bir durum var;
SIFIR ALDIĞINIZ ZAMAN BİR SORUN ÇIKTIĞINDA KULAKLIK KATEGORİSİNDEKİ ÜRÜNLER HİJYEN GEREĞİ İADE OLMUYOR.

Bu sebepten ötürü yazdığım ürünleri deneyemediğim, paramın çöp olmasını istemediğim ve ikinci elde temiz uygun fiyata denklediğim için G435 i almaya karar verdim. Ben pişman değilim. Günün birinde almak isteyen araştıran birileri olursa diye deneyimlerimi aktarmak istedim. Gününüz güzel geçsin :)

Top Bottom