Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech G535 1.900 TL'ye alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
Bütçe
2200
Son zamanlarda yeni kulaklık arayışındayım. Fps oyunları oynuyorum uzun süre kafamda kalınca ağrı yapmayacak bir kulaklık arıyorum. Wireless olmasını istiyorum. Yakın zamanda sanırım itopyada indirim olmuş fakat indirimi kaçırdım sorum şu: Sahibinden param güvende ile toplam 1900 TL ye g535 alınır mı ? Yoksa başka kulaklık mı bakmalıyım.

GURKANSER

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Gürkan Üçpınar
kanka az daha koy al 5 sene cloud 2 kullandım 2 senedirde cloud alpha kullanıyorum aşırı memnunum görebilceğin en rahat kulaklık olabilir 24 saati geçkin süre pc de kalmışlığım var ağrı sızı asla yapmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka az daha koy al 5 sene cloud 2 kullandım 2 senedirde cloud alpha kullanıyorum aşırı memnunum görebilceğin en rahat kulaklık olabilir 24 saati geçkin süre pc de kalmışlığım var ağrı sızı asla yapmıyor
Teşekkürler değerlendireceğim

freygasm

80+ Gold
Son zamanlarda yeni kulaklık arayışındayım. Fps oyunları oynuyorum uzun süre kafamda kalınca ağrı yapmayacak bir kulaklık arıyorum. Wireless olmasını istiyorum. Yakın zamanda sanırım itopyada indirim olmuş fakat indirimi kaçırdım sorum şu: Sahibinden param güvende ile toplam 1900 TL ye g535 alınır mı ? Yoksa başka kulaklık mı bakmalıyım.
o paraya void elite wireless al, çok fazla kulaklı kullandım aşşırı rahat bi kulaklık uzun süredir de yenisini alıp kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o paraya void elite wireless al, çok fazla kulaklı kullandım aşşırı rahat bi kulaklık uzun süredir de yenisini alıp kullanıyorum
Forumdaki bazı arkadaşlar void elite wireless'ın mikrofonundan şikayetçi ses konusunda da çok iyi değil demişler. Fikrini söyleyebilir misin

freygasm

80+ Gold
Forumdaki bazı arkadaşlar void elite wireless'ın mikrofonundan şikayetçi ses konusunda da çok iyi değil demişler. Fikrini söyleyebilir misin
ses gayet temiz sadece volume olarak biraz düşük ama ciddi anlamda baya temiz 2mikrofonu var biri içerisinde biri dışarısında biri temizliyor sesi biri ses alıyor

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
Cloud 2 yerine g daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
Hocam deneyimleriniz nasıl bende g535 alacağım önerir misiniz bende oyun içib kullanacağım
Kulaklık çok rahat ama oyunlarda ses kasmak için hiç beğenemedim. Hem kulaklığın maksimum sesi kısık hem de ayak sesleri vs detaylı veremiyor.

Shouz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
Kulaklık çok rahat ama oyunlarda ses kasmak için hiç beğenemedim. Hem kulaklığın maksimum sesi kısık hem de ayak sesleri vs detaylı veremiyor.
Bana bu fiyatta en iyisi olduğunu söylediler gerek soundstage gerek imagining gibi değerler yani ses kasma açısından siz şimdi böyle diyince aklım karıştı

Top Bottom