Neler Yeni

Öneri Logitech G923 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Caner Kuşçu
O zaman g29 daha mı mantıklı diyorsunuz?
bence g29 mantıklı ama tabi bütçe varsa neden g923 olmasında ki :) çok para harcamak istemiyorsanız g29 mantıklı ama türkiye garantili bir cihaz bulmanızı tavsiye ederim

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
bence g29 mantıklı ama tabi bütçe varsa neden g923 olmasında ki :) çok para harcamak istemiyorsanız g29 mantıklı ama türkiye garantili bir cihaz bulmanızı tavsiye ederim
yani g29 da şikayeti olanları da gördüm tabi daha uzun periyotta piyasada olduğu için. Eğer g29'da sorun yaşamazsın deadzone falan g29 alıp geçmeyi düşünüyorum. Ama eğer daha revize edildi belli sorunlar çözüldü vs dersen g923'e yöneleceğim. Bilmiyorum.
bende 2 ay önce g29 seti almıştım ve beklentimin üstünde çıkmıştı gönül rahatlığıyla alabilirsin
fakat ben 5500 e almıştım şuan en ucuz yerde 6700 TL
ama g923 10bin civarı
artan 3300 e stand vites vs alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım en uygunu bu
sen de bi bakabilir misin rica etsem üstteki yazdığıma

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Caner Kuşçu
yani g29 da şikayeti olanları da gördüm tabi daha uzun periyotta piyasada olduğu için. Eğer g29'da sorun yaşamazsın deadzone falan g29 alıp geçmeyi düşünüyorum. Ama eğer daha revize edildi belli sorunlar çözüldü vs dersen g923'e yöneleceğim. Bilmiyorum.

sen de bi bakabilir misin rica etsem üstteki yazdığıma
g923 u çok kullanan görmedim daha doğrusu çevremde pek kullanan yok o yüzden bir şey söylemeyeceğim ama g29un pedallarında kendi kendine basma sorunu vitesinde sorunlar çıkabiliyor o yüznden tr garantili alman gerek

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
g923 u çok kullanan görmedim daha doğrusu çevremde pek kullanan yok o yüzden bir şey söylemeyeceğim ama g29un pedallarında kendi kendine basma sorunu vitesinde sorunlar çıkabiliyor o yüznden tr garantili alman gerek
Vitesleri zaten aynı ürün. Pedallarda böyle bir sorun büyük ihtimalle şans işi. Kafam karıştı bilmiyorum.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
illa logitech istiyorsanız g29 alın ama thrustmaster 3-4 kat daha iyi neredeyse almışken tam olsun diyosan thrustmaster al asıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Caner Kuşçu
Vitesleri zaten aynı ürün. Pedallarda böyle bir sorun büyük ihtimalle şans işi. Kafam karıştı bilmiyorum.
şans işi bence hangisine için siniyorsa onu al bende kaç senelik ürünler kullanıyorum dfgt kullandım sattım şimdi g27 kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,217
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr