Neler Yeni

Öneri Logitech G29 + Shifter mı yoksa Logitech G923 Vitessiz mi?

Delirdim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Delirdim Arkideş
Sizce hangisi Logitech G29 + Shifter mı yoksa Logitech G923 Vitessiz mi? Ayrıca Vites için illa kendi vitesi mi olmalı yoksa 12'lik takma opsiyonu vs var mı?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben g29 + shifter tercih ederdim. Aradaki farkı verdiğine değeceğini düşünmüyorum. Ayrıca ne vitesi takacaksın g923'e? Çünkü thrustmasterlere bile uygun diye logitech shifter takıyorlar.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Ben g29 + shifter tercih ederdim. Aradaki farkı verdiğine değeceğini düşünmüyorum. Ayrıca ne vitesi takacaksın g923'e? Çünkü thrustmasterlere bile uygun diye logitech shifter takıyorlar.
Logitech Shifter kullanılıyor mu onlarda
Yani nasıl kullanıyorlar

Delirdim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Delirdim Arkideş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam vallaha bilmiyorum ki 5 mi 6 mı vites var daha fazla olmasını istiyorum arar bulurum bir tane

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Logitech Shifter kullanılıyor mu onlarda
Yani nasıl kullanıyorlar
Kullanılıyor . Ardunio ile pedal bağlayanı bile gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzle neden g29 dediğimi anlarsın. Arada aşşırı aşırı bir fark yok. Pedallarda frenin yayı hariç hiç fark yok . Arada bir o kadar da fark var . Tabiiki karar sizin

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,739
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
İkisi de dümdüz dişli sistem, o yüzden hissiyat olarak hemen hemen aynılar, çok bir şey değişmez. Dolayısıyla G29+Shifter öneririm. Kendi vitesini direkt direksiyona takıp tam uyumlu bir şekilde kullanabilirsin. Haricen bir vites almak istersen 3D yazıcı ve arduino ile yapılanlar var (bilgisayara takıyorsun) ancak söylediğin gibi 12'li yapan hiç görmedim. En fazla 8 vites yapıyorlar, o yüzden orijinal Logitech vites almak çok daha mantıklı olur. Çünkü ikinci elde bahsettiğim 3D yazıcıyla yapanların yaptıkları ürünler pek kaliteli olmamasına rağmen çok pahalıya satıyorlar. Ben daha önce tecrübe ettim, çalışmadığı oyunlar bile oldu. Tabi ki her yapan bir değil, farklı yazılım veya aygıt kullanmış olabilirler ancak bence riske gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom