Neler Yeni

LOL EU WEST ARASINDA NE FARK VAR

ReyN0LdS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
YUNUS EMRE TURGUT
LoL başlicam TR EU Arasında Kaldım Aralarında fark varmi tavsiyeniz

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
LoL başlicam TR EU Arasında Kaldım Aralarında fark varmi tavsiyeniz
Aynı **** laciverti. İkisinde de çok ciddi kanser kitle var. West sunucusunda elo boost kol geziyor. TR'de oynamayı beceremeyip küfür edenler kol geziyor. Seçim senin ben olsam West seçerim TR'ye göre her türlü daha iyidir.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
2 Side leş serverlar pingin çıkmazsa NA öneririim.
EU da çok flamer ve eloboost var ve kendini bir şey sanan türkler var ve eğer oraya giden bir türksen ırkçılık hat safada.
TR bundan daha kötü.

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
EU Westte saygı var. Adamlar sen nereye uyarı atarsan oraya dikkatli gidiyor. TR gibi saygısız, burnunun dikine giden insanlar yok.
Westte oynadım, derecelide oynadım.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
TR serverı anarşi serverı diyebiliriz. Veya KGBTR'nin LoL'deki versiyonu.

DeoNade

80+ Bronze
Kesinlikle Eu West Sunucusunda başla , defalarca Türkiye Sunucularında oynamayı denedim ama nafile. Şimdi iki sunucuda da toxic dediğimiz oyuncu tipleri var fakat bu durum Türkiye Sunucularında daha fazla ve rapor sistemi Eu West Sunucularında daha iyi çalışıyor. Bugüne kadar kaç tane rapor geri bildirimi aldığımı hatırlamıyorum fakat benim sana önerim lole başlamaman git başka bir oyuna başla kafan rahat olur :D

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
EU Westte saygı var. Adamlar sen nereye uyarı atarsan oraya dikkatli gidiyor. TR gibi saygısız, burnunun dikine giden insanlar yok.
Westte oynadım, derecelide oynadım.
EU West mi saygılı TR de Masterım smurf kasayım diye weste geçmiştim herhangi bir türkle karşılaşıp selam verirsen oh again turks f**k yourself ape diye flamelemeye başlıyorlar

DeoNade

80+ Bronze
Kesinlikle Eu West Sunucusunda başla , defalarca Türkiye Sunucularında oynamayı denedim ama nafile. Şimdi iki sunucuda da toxic dediğimiz oyuncu tipleri var fakat bu durum Türkiye Sunucularında daha fazla ve rapor sistemi Eu West Sunucularında daha iyi çalışıyor. Bugüne kadar kaç tane rapor geri bildirimi aldığımı hatırlamıyorum fakat benim sana önerim lole başlamaman git başka bir oyuna başla kafan rahat olur :D
Ha bu arada Whatsapp sohbeti gibi tr sunucuları

ReyN0LdS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
YUNUS EMRE TURGUT

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
EU West mi saygılı TR de Masterım smurf kasayım diye weste geçmiştim herhangi bir türkle karşılaşıp selam verirsen oh again turks f**k yourself ape diye flamelemeye başlıyorlar
Selamlama kanka sende. Ben hiç yaşamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,946
Üyeler
151,479
Son üye
Emrullah.
Top Bottom