Neler Yeni

Lol hesabımda ping sorunu çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda sivri
Aynı bilgisayarda ve aynı internette kuzenimin lol hesabında ping sorunu yokken benim hesabımda ping sorunu oluşuyor ikimizde türkiye sunucusundayız neden kaynaklanıyo olabilir (ikisindede kablosuz internet ile denedim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
berke ertürk
Aynı bilgisayarda ve aynı internette kuzenimin lol hesabında ping sorunu yokken benim hesabımda ping sorunu oluşuyor ikimizde türkiye sunucusundayız neden kaynaklanıyo olabilir (ikisindede kablosuz internet ile denedim)
bendede aynı sorun vardı format attım çözüm yolu bulamamıştım

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
sen hesaba girdiğinde arkadaşın wifi'den video izliyodur :D hesap üzerinden ping diye bir şey yok çıkar onu aklından

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda sivri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen hesaba girdiğinde arkadaşın wifi'den video izliyodur :D hesap üzerinden ping diye bir şey yok çıkar onu aklından
İkisindede test ederken arkada wifi kullanılıyor hesapta ping sorunu sadece benim kafamdan düşündüğüm bir şey

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
İkisindede test ederken arkada wifi kullanılıyor hesapta ping sorunu sadece benim kafamdan düşündüğüm bir şey
kullanmasın , iki hesabıda test ederken senden başka wifi kullanan olmasın öyle dene , kendince teori üretmişsin ama imkansız gibi o hesap üzerinden ping değişimi

Top Bottom