Neler Yeni

LoL nickinden ban yermiyim?

kuskyyll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
umutcan
LoL de arkadaşım güya beni trollemek için hesabın nickini 6yasseviyorum gibi birley yapmış. rahatsız olduğumu söyleyince beraber 3 ay içinde nick değiştirmenin bir yolu varmı diye baktık fakat yokmuş. bu 3 aylık nick sürecinde valo ve lol hesabım ban yiyeblirmi? yada ismim reşit olmayan kişileri hedef aldığı için polis falan gelirmi?

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Salih Göksu
LoL de arkadaşım güya beni trollemek için hesabın nickini 6yasseviyorum gibi birley yapmış. rahatsız olduğumu söyleyince beraber 3 ay içinde nick değiştirmenin bir yolu varmı diye baktık fakat yokmuş. bu 3 aylık nick sürecinde valo ve lol hesabım ban yiyeblirmi? yada ismim reşit olmayan kişileri hedef aldığı için polis falan gelirmi?
ban yersinde polislik bir şey olmaz

eeries24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Erdemir
yemezsin olm aylardır öyle garip isimler kullanıyorum riotun şeyinde bile değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
muhip ceylan
biri özel şikayet etmediği sürece sıkıntı olmuyo

eeries24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Erdemir
yok kanka ben kaç kere report yedim kendimi bile reportladım en fazla nick değiştirme isteği geldi hiçbişey olmuyo

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,757
İsim
Mehmet Aslan
biri raporlarsa evet yersin , ama isim değişme cezası verebilirler.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,757
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom