Neler Yeni

Lol yeni güncellemeden sonra açılmıyor

inanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İnan
aynı sorunu ben de yaşıyorum, Riot Destek ile iletişime geçtim, herhangi bir çözüm bulurlar ise buraya aynen aktarırım.

bymorbid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emin yüksel
aynı sorun bende de var ticket ile iletişime geçtim riotdan gelen yanıt config dosya hatası söylediklerini yaptım çözülmedi tekrar cevap vermelerini bekliyorum eğer çözerseniz yazınız lütfen

kentaju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emirhan
Aynı şekilde benim de olmuyor her türlü yöntemi denedim fakat olumsuz çok can sıkıcı bir durum.Çözüm bulan buraya da anlatırsa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur Mehmet
uyumluluktan ayari windows 8 yapin
olmuyor dostum internetteki tüm çözümleri denedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı sorun bende de var ticket ile iletişime geçtim riotdan gelen yanıt config dosya hatası söylediklerini yaptım çözülmedi tekrar cevap vermelerini bekliyorum eğer çözerseniz yazınız lütfen
çözümü paylaşir mısın dostum belki bi işe yarar

setomuti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sertac
olmuyor dostum internetteki tüm çözümleri denedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözümü paylaşir mısın dostum belki bi işe yarar
saatlerdir internet üzerinde var olan bütün çözüm yöntemlerini denedim, bu başlıktaki 8-9 kişi harici bu sorunu yaşayan başka kimse de yok riota ticketlerım da cevapsız kaldı.
sorunla ilgili bir hata kodu da yok ne yapacağız?

WhoCares

80+ Gold
bendede girmiyordu oyna kısmında bekliyordu windows 7 de kalmış değiştirince girdi hatta az önce denedim acaba bakım felen mi var diye gene giriliyor

bymorbid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emin yüksel
windows üzerinden yeni kullanıcı açarak oyuna yeni kullanıcı ile girin sorun çözülüyor. bi teşekkürünüzü alırım iyi forumlar iyi oyunlar

Top Bottom