Neler Yeni

Lolde Düşük Csgo da fazla ping alma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Celalhan Beren Sert
Selam arkadaşlar. Ben lolde 40fps sabit alıyorum ama cs ye geçtiğimde ise pingim 140 lara kadar çıkıyor. Çözümünü bilen yardım edebilir mi? Teşekkürler

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Selam arkadaşlar. Ben lolde 40fps sabit alıyorum ama cs ye geçtiğimde ise pingim 140 lara kadar çıkıyor. Çözümünü bilen yardım edebilir mi? Teşekkürler
Türkiye'de LoL sunucusu var. Bu yüzden pingin 40-50 arası
CS veya diğer oyunlarda Y.dışı sunucularına bağlanıyorsun.
Bu yüzden pingin yüksek oluyor.

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,051
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Konsolu aç bu komutu gir mm_dedicated_search_maxping 100 oyun bulma süresi uzayacak fakat pingin 100-60 arası olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Celalhan Beren Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

COREXAR

80+ Silver
ping karıştırmışım
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı ilçede yaşadığım arkadaşlarım 70 ping alıyorlar
ilçeyle alakası var ama en önemlisi altyapı aynız zamanda bıldıgım kadarıyla lolun tr serverlerı var csgo nun yok

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
Normal csgonun kendi rekabetçi maçlarını oynama. Faceit veya Esea oyna pingin çok fazla düşecektir. 60 70 oynarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Umuthan Görkem Işın
League Of Legend'ın Türkiye sunucuları var o yüzden düşük ping alıyorsun fakat Counter Strike'ın Türkiye sunucusu olmadığı için yüksek ping alıyorsun ama istersen bazı kodlar ile oyununun sunucusunu Rusya'ya bağlayabiliyorsun Ping olarak 70-100 arasında alırsın internetin orta derecedeyse ama Ruslar oyununa daha fazla gelir bu yüzden dikkat bilmeden küfür yeme adamlardan. :)

Top Bottom