Neler Yeni

Lolde nasıl kendimi geliştirebilirim?

Impe

80+ Silver
lolde kendimi geliştirmek istiyorum ama ne yapabileceğimi bilmiyorum oynadığım laneler jungle,sup,top,mid bu lanelerde kendimi nasıl geliştirebilirim gümüş eloda oynuyorum şu an

Aware

80+ Silver
lolde kendimi geliştirmek istiyorum ama ne yapabileceğimi bilmiyorum oynadığım laneler jungle,sup,top,mid bu lanelerde kendimi nasıl geliştirebilirim gümüş eloda oynuyorum şu an
Tek lane oyna belki 2 belli şampiyonlarda geliştir çoğu zaman metada olan o şampiyonların dışına çıkma 3 şampiyon yeter gerisi senin ayırdığın vakte bağlı bol bol oynamak lazım o herolarla .

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
video izleyerek

Impe

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek lane oyna belki 2 belli şampiyonlarda geliştir çoğu zaman metada olan o şampiyonların dışına çıkma 3 şampiyon yeter gerisi senin ayırdığın vakte bağlı bol bol oynamak lazım o herolarla .
knk tek lane oynamak sıkıyor mesela ben bazen kata oynamak istiyom bazen swain o yüzden kendimi her lanede geliştirirsem bence daha iyi olur birde her lanede 2,3 tane şampiyonda ustalaşmaya çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

video izleyerek
bütün günüm onlarla geçiyor

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
Lynex çerez naru closer izliyorsun sabah akşam zaten 2 lig atladın makro harektler çalılıyorsun 1 lig daha matchupları öğreniyorsun 1 lig daha tamamdır artık msi da oynaybilirsn

Impe

80+ Silver
Lynex çerez naru closer izliyorsun sabah akşam zaten 2 lig atladın makro harektler çalılıyorsun 1 lig daha matchupları öğreniyorsun 1 lig daha tamamdır artık msi da oynaybilirsn
matchupları elimden geldiğince öğrenmeye çalışıyom lynx izliyom makro harektler dediğin ne knkm

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
matchupları elimden geldiğince öğrenmeye çalışıyom lynx izliyom makro harektler dediğin ne knkm
Sağ sol doge mesela duvarın dibinde adam var trash oynuyorsun adam geriye doğru hareket yapacak GM falan değilse hooku koşu yoluna değil geriye atıcaksın böyle böyle tecrübe kazanarak iyileşirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Impe

Impe

80+ Silver
Sağ sol doge mesela duvarın dibinde adam var trash oynuyorsun adam geriye doğru hareket yapacak GM falan değilse hooku koşu yoluna değil geriye atıcaksın böyle böyle tecrübe kazanarak iyileşirsin
supda morgana oynadığımdan öyle şeylere alışmaya çalışıyorum saol önerilerin için

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
supda morgana oynadığımdan öyle şeylere alışmaya çalışıyorum saol önerilerin için
Morgana q sunada aynı şeyler geçerli mesela malphite r si geliyor morganasın adc ne e atma refleksini verebilmen lazım

• Beğen

Impe

80+ Silver
Morgana q sunada aynı şeyler geçerli mesela malphite r si geliyor morganasın adc ne e atma refleksini verebilmen lazım
reflekslerim pek iyi değil ama refleksler için nasıl antrenman yapabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fırat Yılmaz
YouTubeda öğretici videolar var onları izle bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
LoLü bırak.
( şaka )
Bir koridor üzerinde yoğunlaş ve kendine main belirle.

• Muhteşem
Top Bottom