Neler Yeni

🔥İndirim LTB Ürünlerinde sepette net %45-%60 indirim

GirayHan

80+ Gold
Dediğim gibi nike air monarch 4 ile harika oluyor , ben seviyorum kışın çok güzel kombinleniyor üstüne de oversize bir sweatshirt ile harika oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abartmayın jeanleri güzel ama defactonun da güzel, sweatshirt, tişört, mont vs asla DeFacto ile yarışamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla çok güzel bir jean gaddar gibi hissediyorum giyince 🤠 iyi günlerde kullanın, altına kaba bir ayakkabı şart ama
monarch 4 var hocam :) ondan dedim zevkler benziyor diye :) teşekkürler bu arada

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Avrupa ve Asya da dar paça nadir görüyoruz 🤔 Türkiye de tayt gibi pantolonları erkekler moda diye giyiyor 😄 dışarda görünce iyi dalga geçiyoruz bizim kızlarla 🌚

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Avrupa ve Asya da dar paça nadir görüyoruz 🤔 Türkiye de tayt gibi pantolonları erkekler moda diye giyiyor 😄 dışarda görünce iyi dalga geçiyoruz bizim kızlarla 🌚
tayt gibi pantolon+cakma gunes gozlugu+parliement+siyah/beyaz duz tisort= Tr 25-35 yas erkeklerin % 75 inin kombin.

bananajoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed
alacak olanlar n11 üzerinden karşılaştırsın, ben bir kaç gün önce daha ucuza aldım n11 den

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Sercan GÖKALP
hep dar paça doğuştan kalflarım eşşek kadar popom ufak büyük beden alıncada çuval oluyor
Kardeşim sen direkt Mavi'ye git benim baldırlar geniş mesela şimdi diz altımda tam güzel görünen bir pantolon bakıyorum ama üst tarafı aşırı dar oluyor ben ilacımı Mavi de buldum tam istediğim gibi üst taraf daha deniş para kısmı bir tık daha dar kesimli pantolonlar var ve skinny Jean gibi değiller. Kesinlikle bak derim

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
ömer
Kardeşim sen direkt Mavi'ye git benim baldırlar geniş mesela şimdi diz altımda tam güzel görünen bir pantolon bakıyorum ama üst tarafı aşırı dar oluyor ben ilacımı Mavi de buldum tam istediğim gibi üst taraf daha deniş para kısmı bir tık daha dar kesimli pantolonlar var ve skinny Jean gibi değiller. Kesinlikle bak derim
eskiden mavi giyiyordum o zamanlar sorun yoktualüm fiyatlar artınca aramız açıldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,272
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom