Neler Yeni

Lütfen Forum oylamasına katıl

Hangisi

• Donanım Haber

• TecnoPat

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ama DH Forum çok kanser ve MODlar hiç ilgilenmiyor. SDN Forumda Troll dolmaya ve Kanser olmaya başladı. O yüzden orasını bıraktım. Bu foruma Geç başlangıç yapmama rağmen 7. Sıradayım En çok mesajda
Kötülediğin DH Forumun üyeleri şuan torun seviyor dostum. Günümüzde zaten herhangi bir forum ile kıyaslanamaz çünkü güncelliğini yitirdi.

Son düzenleme:

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Burası olmasaydı donanım haberde olurdum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kötülediğin DH Forumun üyeleri şuan torun seviyor dostum. Günümüzde zaten herhangi bir forum ile kıyaslanamaz çünkü güncelliğini yitirdi. DA forum en iyisi diye konu açman da komiğime gitti açıkçası.
Konuyu ben açmadım karıştırdın galiba :D

Nisannn

80+
Donanım Haber'de Siyaset, Konu Dışı, Otomotiv, Spor, Sıcak Fırsatlar bölümleri teknoloji bölümlerinden daha aktif. Ayrıca Türkiye'nin en büyük siyaset mecralarından biri. Bu nedenle onun yerinin farklı olduğunu düşünüyorum.
Not: Oradaki trollerden biri de benim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
"TecnoPat" diyorum ben. Burası hızlı diyorsunuz çünkü konular moderatör onayından geçmiyor. Bunun sonucu da saçma sapan başlıklar ve anlaşılmaz mesajlar olabiliyor. Bilgi akışı olarak da Technopat biraz daha önde diye düşünüyorum.

Kurallar katı diyenler için de bence değil. 8 yıllık zorunlu eğitimde size öğretilen Türkçe bilgilerini birazcık kullanın. Zor bir şey değil. Sizden bekledikleri cümle bitince nokta koymak, "da/de" ve "ki"nin yazımına dikkat etmek, virgül kullanmak ve büyük/küçük harfe dikkat etmek. Çok zor bir şey değil.

T.P.G.

80+ Titanium
"TecnoPat" diyorum ben. Burası hızlı diyorsunuz çünkü konular moderatör onayından geçmiyor. Bunun sonucu da saçma sapan başlıklar ve anlaşılmaz mesajlar olabiliyor. Bilgi akışı olarak da Technopat biraz daha önde diye düşünüyorum.

Kurallar katı diyenler için de bence değil. 8 yıllık zorunlu eğitimde size öğretilen Türkçe bilgilerini birazcık kullanın. Zor bir şey değil. Sizden bekledikleri cümle bitince nokta koymak, "da/de" ve "ki"nin yazımına dikkat etmek, virgül kullanmak ve büyük/küçük harfe dikkat etmek. Çok zor bir şey değil.
Aslında virgül kullanmaya da gerek kalmıyor moderatörler düzenliyor ceza vermeden ancak eğer noktalama işaretinden sonra eğer boşluk bırakilmazsa ceza veriliyor. En azından bana öyle oldu. Ama Mikail Fidan'a yakalanırsanız işiniz zor :D.

Top Bottom