Neler Yeni

Lütfen Forum oylamasına katıl

Hangisi

• Donanım Haber

• TecnoPat

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Virgülden sonra kesin boşluk bırakmadınız değil mi :D? Evet o kurallar biraz saçma ama birçok forumdan daha düzenli yazılan yazılar fark ettiyseniz :).
Yine de biraz gevşetmeleri gerek.
Ama çoğu bazı forumlar Anlaşılır yazıyor. Anlaşılan yazmayanlar zaten Uyarı iyiyor veya Banlanıyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Katılıyorum. Ama bir virgül yüzünden 2 Ay ban yemişliğim var. Kurallar öbür forumlardaki gibi yumuşatılırsa azda olsa iyi forum.
Az da olsa değil bence çok iyi bir forum. Burası da öyle. Ama şunu fark ettim burada günde 30 tane neredeyse sistem toplama konusu açılıyor orada ise daha teknik sorunlar. Galiba kitleler ile alakalı.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,608
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Geçeklere bakarsak her forumun cevap verme hızı yada uzmanlık arasında baya bir fark var
Ben insanların Fikirlerine karışmıyorum sadece fikirlerini soruyorum
Algıyı başka yere çekmeye çalışmayın 😠
Fark ettiyseniz ben de birilerinin fikirlerine karışmıyorum, böyle bir şeye tartışmanın gereği olmadığını söyledim, algıyı başka yerlere çekmeye çalışmıyorum. Böyle bir anketin yapılması ne kadar doğru ne kadar yanlış onu soruyorum. Teknoloji forumu olarak en hızlı ve en uzman forumun Donanım Arşivi Forum'u olduğunu söylemişsiniz, bununla ilgili elinizde herhangi bir kanıt var mı veya herhangi bir deneyiminiz var mı? Bu forumu başka forumlardan neden daha üstün görüyorsunuz?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Teknoloji forumu olarak Donanım arşivi şuan en hızlı ve uzman forum
Eğer donanım arşivi olmasaydı hangi foruma üye olurdun
20 yıllık DA Haber forum ile donanım arşivi ve technopat forumu karşılaştırman içler acısı bir durum dostum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Az da olsa değil bence çok iyi bir forum. Burası da öyle. Ama şunu fark ettim burada günde 30 tane neredeyse sistem toplama konusu açılıyor orada ise daha teknik sorunlar. Galiba kitleler ile alakalı.
Ama bu forumda adam akıllı (En azından ortanın bir üstü) En az 5-10 En fazla 20-25 İnsan var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü DA genellikle diger forumu bulunan kanallara göe çok daha fazla sistem çıkartıyor.
Alakası yok.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bence daha çok sistem topladığı icin genellikle sistem toplamak isteyen kisiler ya da ilgisi yuksek olan kisiler var burada. O yuzden dedim :).
Ama DH Forum çok kanser ve MODlar hiç ilgilenmiyor. SDN Forumda Troll dolmaya ve Kanser olmaya başladı. O yüzden orasını bıraktım. Bu foruma Geç başlangıç yapmama rağmen 7. Sıradayım En çok mesajda

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
En çok Reaksiyondada 10. Sıradaymışım :)

Ama DH Forum çok kanser ve MODlar hiç ilgilenmiyor. SDN Forumda Troll dolmaya ve Kanser olmaya başladı. O yüzden orasını bıraktım. Bu foruma Geç başlangıç yapmama rağmen 7. Sıradayım En çok mesajda

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Burada yazanlar daha tembel bence. Önceden açılmış konu var mı diye bakmıyor. Biraz yaş kitlesi olarakta düşük gibi geldi. Ama her forumun kendine has tarzı var. Uzmanlık değerlendirmişsin de neye göre ? Daha çok yazmak için yazanlar varsa daha çok mu uzman oluyor?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,828
Üyeler
155,483
Son üye
emirff
Top Bottom