Neler Yeni

Lütfen Forum oylamasına katıl

Hangisi

• Donanım Haber

• TecnoPat

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,608
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Böyle bir karşılaştırmayı yapmaya gerek yok. Amaç yardım isteyenlere yardım etmek, bu işte yarıştırılacak bir şey yok. Kitle farkı olabilir ancak bu kimseyi ilgilendirmez. İsteyen istediği forumda takılır, kimse de bir şey diyemez.

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle bir karşılaştırmayı yapmaya gerek yok. Amaç yardım isteyenlere yardım etmek, bu işte yarıştırılacak bir şey yok. Kitle farkı olabilir ancak bu kimseyi ilgilendirmez. İsteyen istediği forumda takılır, kimse de bir şey diyemez.
Geçeklere bakarsak her forumun cevap verme hızı yada uzmanlık arasında baya bir fark var
Ben insanların Fikirlerine karışmıyorum sadece fikirlerini soruyorum
Algıyı başka yere çekmeye çalışmayın 😠

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Yanlış yerde konu açıyorsun.

T.P.G.

80+ Titanium
DH Troll dolu.

Technopatın kuralları katı olmasa iyi bir forum. Ancak DA Forumda çok iyi forum.
Technopat'ta kurallara uyarsan gercekten güzel bir forum. Ancak bura hakkında açılan konularda zamanında ben de yer almıştım zaten sen de biliyorsun. Kullandıkça anladım ki kurallar dışında hiçbir fark yok.

Yavuz KAYIŞ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Yavuz KAYIŞ
Gör
Dostum aktif olmasının sebebi konuların denetlenmemesi :). Uzmanlık tartışlır bence. Her forumda illa ki uzman bir kitle bulunmakta. Karşılaştırma yapmaya gerek yok o iki forum arasından zaten Technopat'a üyeyim.
Görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkürler

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Technopat'ta kurallara uyarsan gercekten güzel bir forum. Ancak bura hakkında açılan konularda zamanında ben de yer almıştım zaten sen de biliyorsun. Kullandıkça anladım ki kurallar dışında hiçbir fark yok.
Katılıyorum. Ama bir virgül yüzünden 2 Ay ban yemişliğim var. Kurallar öbür forumlardaki gibi yumuşatılırsa azda olsa iyi forum.

T.P.G.

80+ Titanium
Katılıyorum. Ama bir virgül yüzünden 2 Ay ban yemişliğim var. Kurallar öbür forumlardaki gibi yumuşatılırsa azda olsa iyi forum.
Virgülden sonra kesin boşluk bırakmadınız değil mi :D? Evet o kurallar biraz saçma ama birçok forumdan daha düzenli yazılan yazılar fark ettiyseniz :).
Yine de biraz gevşetmeleri gerek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
982,879
Üyeler
155,489
Son üye