Neler Yeni

m*atx anakart nasıl durur bu kasada

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Eymen Yılmaz
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Ahmet Melih Alemdar
anlık olarak ap201 kullanıyorum yakında bu kasaya geçmeyi dusunuyorum
sizce mATX kötü dururmu bu kasada?
Geniş bir kasa o. İyi yada kötü görünüre bakma. İyi havalandırsın yeter. Ama ATX bir anakartla daha dolu da gösterebilirsin. Bi de beyaz parçalar toplarsan kaymak gibi olur :) Ben almak istemiştim ama pahalı geldi bana

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Eymen Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geniş bir kasa o. İyi yada kötü görünüre bakma. İyi havalandırsın yeter. Ama ATX bir anakartla daha dolu da gösterebilirsin. Bi de beyaz parçalar toplarsan kaymak gibi olur :) Ben almak istemiştim ama pahalı geldi bana
beyaz sistem dizicemde bütçem biraz kısıtlı ram + anakarta yaklasık 12k bütçem var.benm gönlumdende atx anakart almak geçiyor ama aldımmı anakartı iyi bir şey almak istiyorum ilerde yeni nesil işlemcilere yükseltme yapacagım için. ama iyi beyaz atx anakartlarda pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Ahmet Melih Alemdar
beyaz sistem dizicemde bütçem biraz kısıtlı ram + anakarta yaklasık 12k bütçem var.benm gönlumdende atx anakart almak geçiyor ama aldımmı anakartı iyi bir şey almak istiyorum ilerde yeni nesil işlemcilere yükseltme yapacagım için. ama iyi beyaz atx anakartlarda pahalı
Çok takılma siyah beyaz ya. Sağlam bişey olsun bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Ahmet Melih Alemdar

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ali
Bu kasaya Z97 Mark S gibi bir anakart beyaz ramler Galaxy Hof devam... Şimdi ki anakartlarda genelde çip set soğutması beyaz. Komple beyaz Atx anakart bulmak çok maliyetli oldu...

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Eymen Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kasaya Z97 Mark S gibi bir anakart beyaz ramler Galaxy Hof devam... Şimdi ki anakartlarda genelde çip set soğutması beyaz. Komple beyaz Atx anakart bulmak çok maliyetli oldu...
valla cok pahalılar. senin attıgın anakart çok iyiymiş.

bana şunlar gibi bişey lazım. asus olanı almak için 1ay daha beklemem gerek ama ben beklemek istemiyorum bu ay bası alıcam herhalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom