Neler Yeni

M2 ssd blzulursa mavi ekran hatasimi verir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Adem Altıntaş
Yaklaşık 4 gündür mavi ekran hatasından pcye giremiyorum bi bilgisayarciya format atması için götürdüm lakin ssd nin gozukmedigini ve ssdinin bozuk olduğunu söyledi sizce dogrumudur?

Ysuflix

80+ Gold
ssdnin gözükmemesi demek boot edememesi anlamına gelir windowsa giriyosan öyle bişeyin ihtimali yok. mavi ekran ram kaynaklı da olur, sürücü kaynaklıda olur, ssd kaynaklıda olur vb. sebeplerden de olur ama gözükmeme diye bişe olduğunu sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Adem Altıntaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ssdnin gözükmemesi demek boot edememesi anlamına gelir windowsa giriyosan öyle bişeyin ihtimali yok. mavi ekran ram kaynaklı da olur, sürücü kaynaklıda olur, ssd kaynaklıda olur vb. sebeplerden de olur ama gözükmeme diye bişe olduğunu sanmıyorum.
Dostum hiçbir şekilde masaüstüne erişemiyorum eror veriyor bende formatla geçer dedim ama adam ssd ne format aticam ama gözükmüyor dedi ondan sordum

Ysuflix

80+ Gold
Dostum hiçbir şekilde masaüstüne erişemiyorum eror veriyor bende formatla geçer dedim ama adam ssd ne format aticam ama gözükmüyor dedi ondan sordum
Anladım bi format denesin bakalım olmazsa memtest yapılır ramden değilse ssdden çıkar zaten

Ysuflix

80+ Gold
tamam ssd o zaman

Top Bottom