Neler Yeni

Yardım M2 SSD MANTIKSIZ BİR ŞEKİLDE BOZULDU.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Can Aygün
Bütçe
1000
Arkadaşlar merhaba Corsair Mp510 480gb SSD kullanıyordu2019'dan beri SSD son 1 sene içerisinde bazen durup dururken bilgisayar kapanıp biosa giriyordu biosta kontrol ettiğimde ise SSD kayboluyordu bilgisayarı kapatıp belli süre sonra beklettiğimde açılıyordu artık bunu çok sık yapıyor ve belli süre sonra hiç görünmüyor ve aşırı ısınıyor mecbur hdd'yesistemi kurdum sonra HD tunede error scan testinde hata vermedi ama belli süre sonra yine çöktü SSD ve el yakacak kadar ısınmıştı Corsair distribütörü pentada sorgulatıyorum çıkmıyor ne olacak bilmiyorum sizlerin başına hiç geldi mi?
+ Olarak 1000 TL bandında en iyi M2 SSD nedir ben 850 TL'ye Samsung 980 Evo 500 GB sipariş ettim duruma göre iptal edebilirim.

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
Arkadaşlar merhaba Corsair Mp510 480gb SSD kullanıyordu2019'dan beri SSD son 1 sene içerisinde bazen durup dururken bilgisayar kapanıp biosa giriyordu biosta kontrol ettiğimde ise SSD kayboluyordu bilgisayarı kapatıp belli süre sonra beklettiğimde açılıyordu artık bunu çok sık yapıyor ve belli süre sonra hiç görünmüyor ve aşırı ısınıyor mecbur hdd'yesistemi kurdum sonra HD tunede error scan testinde hata vermedi ama belli süre sonra yine çöktü SSD ve el yakacak kadar ısınmıştı Corsair distribütörü pentada sorgulatıyorum çıkmıyor ne olacak bilmiyorum sizlerin başına hiç geldi mi?
+ Olarak 1000 TL bandında en iyi M2 SSD nedir ben 850 TL'ye Samsung 980 Evo 500 GB sipariş ettim duruma göre iptal edebilirim.
sipariş verdiğin ssd gayet güzel h.o

Schwalwe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Burak Turgut
Aynı problemi şuanda ben yaşıyorum ssd geldikten sonra taktığında sorun devam etti mi yoksa ssd kaynaklı bir problem miydi yardımcı olur musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Can Aygün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S
Aynı problemi şuanda ben yaşıyorum ssd geldikten sonra taktığında sorun devam etti mi yoksa ssd kaynaklı bir problem miydi yardımcı olur musun
Ssd'im bozuktu yeni SSD aldım ama ürün gelmeden laptop'ımda bozuldu artık ssd'yi bozan bu muydu yoksa SSD ile uğraşırken statik elektrik yüzünden laptop'ımı bozdum bilmiyorum elektrik patlaması sesi geldi HD grafik driveri yüklendiğinde siyahta kalıyordu garantiye yolladım adamlar geri yolladılar olmaz dediler birde ekran kırılıldı kargoda dava açtım davayı kazandım mng'ye karşı sonra Intel HD grafik sorununu chipset sorunu dediler değişim için verdim hepten bozdular keşke mini display porttan direk Nvidia kartından görüntü çektiğini bilsem tamire hiç vermezdim neyse 3300'e kırık ekran bozuk anakart kasa sattım 6-7 ay önce.

Top Bottom