Neler Yeni

Yardım m2 Ssd Önerisi

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
Bütçe
1000
arkadaşlar monster laptopumda 512gb intelin 660p ssd'si bulunuyor depolama artık yetmiyor sürekli oyun silip yüklüyorum kaliteli sorunsuz hızlı bir ssd önerebilir misiniz ? maksimum 1000tl bütçem var. aşağıda kendi ssd okuma yazma hızı değerleri mevcut
(1tb kalitesiz bir ssd olacağına 512gb olsun kaliteli olsun taraftarıyım ben )

Ekler

• resim_2022-04-25_175550293.png
    resim_2022-04-25_175550293.png
    617.1 KB · Hit: 23

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.n11.com/urun/sandisk-ss...QwcCQ8aEqBGxVwkrpeoQJO2n-jKfGXfhoCUkYQAvD_BwE
ben 2 farklı laptopta da bunu kullandım hız hissiyatını hissediyorsun öyle söyleyeyim tavsiye ederim incele biraz hoşuna gidermi bak
hocam bu sata ssd m2 ssd arıyorum ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. el almak istemiyorum pek güvenemedim açıkçası

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
crucial alınır gibi diğerinin markasını ilk defa duydum ısınamadım ona

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
crucial alınır gibi diğerinin markasını ilk defa duydum ısınamadım ona
Hocam öyle demeyin, linç yersiniz. PNY'ye ısınılmaz mı hiç? Gayet güzel bir marka. Favorim CS3040. Abdullah Hacıgül son videosunda PNY 2130 kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Buğra
Hocam öyle demeyin, linç yersiniz. PNY'ye ısınılmaz mı hiç? Gayet güzel bir marka. Favorim CS3040. Abdullah Hacıgül son videosunda PNY 2130 kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
orda sadece xlr8 kısmını okumuşum 😁 pny yazdığını görmedim pny adamdır hocam tabii ki ben o markayı ilk abdullah abiden öğrendim ama modellerini bilmiyorum pek

Top Bottom