Neler Yeni

MAÇ SONU FENERBAHÇE SEVİLLA (TOPLAM SKOR :1-2)

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,505
İsim
Taha yücel
Allahtan temellim bu yönetimin gitmesi sövmek istiyorum sövemiyorum. Takım elinden geleni yaptı adam gibi yıldız oyuncu olsa bir kaç güzel oyuncumuz olsa tur bizimdi maçı biz oynadık ama kaybettik. Barcelona da sevillada çok çirkef bir takım geçen sene galatasaraya bu sene bize tiyatro çeviriyorlar sürekli yere yatmalar oyunu soğutma yavaşlatma allah belalarını versin. Tarafatar desen tam pozisyonları üretmeye başlamışız sahaya çakmak atıyorlar oyunu durduruyorlar bunlardan fenerbahçeli felan olmaz anca haindir b unlar

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Aras Şimşek
ben bu kingin şahsiyetine ailevi değelerine ve onu kapsayan her şeye selam söylüyorum fenerli olarak böyle bi topçuyu getiren başkana başkan demek diğerlerine haksızlık ayıp olur ama hepsinin..... bıktırdınız maç izlemek gelmiyor içimden sırf arda güleri izleyeyim diye açıyorum benim gibi taraftarı bu duruma düşüren yönetime veya emeği geçen her kim varsa ..... saygılar

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,505
İsim
Taha yücel
Tüm sorunlar yönetim jesus çıkarabilecek en iyi kadroyla çıktı ama elinde alternaatif ve oyunu açabilecek oyuncun bitiricisi iyi olan bir anda süpriz yapıp turu sana getirecek yıldız bir oyuncun yok kötü yönetim kötü transferler kaç senedşr aynı şey sonuç gene hüsran sevilla bizden iyi top oynamadı maçta.

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
Resim
KADROMUZ

gooooooooollll

'41 enner valencia (p)
o kaleciyi yolda geçerken görürsem varya bırakmam adamlar 30 dk yerde yattı sarı kart vermedi hakem alıştık zaten sorun yok

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
emirhan
bir galatasaraylı olarak soruyorum sprinter iyi dribling atabilen emre moru neden bu kadar geç alırsın girdikten sonra etkilide oldu mert hakan ne yapmışta ligde alıyorsun oyuna fenerbahçenin turu geçememesinin sebebı jesus bu kadar net dediğim gibi galatasaraylı olarak üzüldüm birde batsuhayı cıktıktan sonra kıng neden alırsın adam ilk maçta zaten 2 3 tane pozisyon kaçırdı

Top Bottom