Neler Yeni

Yardım Macbook Air yetmez mi Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes
çok güzel bir yazı olmuş lakin alalı çok zaman geçti , mutlu muyum ehh , ısınma sorunum oldu onun dışında ihtiyaçlarım akıcı güzel bir şekilde devam ediyor fotoğraf montajlarımı yapıyorum arada video montaj . Yazlığa taşıyıp getiriyorum dizi film güzel gidiyor diyebilirim , memnunum ama şuanki aklım olsa almazdım gerçekten . Tecrübe olmuş oldu hayatımda birdahaki ne zaman denk gelir bilmem ama artık prodan başka bir şey almam. Umarım daha almamış birileri okur onlara yardımcı olmuş oluruz. Air pişmanlıktır
Bende almıycam o Zaman

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
hiç bir sıkıntı çıkmaz macbook zaten bu tarz işler için
Mesaj otomatik birleştirildi:

yav he yav he

peki performansı nasıl yazılım işleri için vs bende amerikadan pro 512 gb ssd 16 gb ram m1 modelini getirtmeyi düşünüyordum photoshopdur yazılımdı gibi işlerde kasma donma oldu mu
Lütfen sokak ağzını forumda bari bırakın.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

fuatm

80+
peki performansı nasıl yazılım işleri için vs bende amerikadan pro 512 gb ssd 16 gb ram m1 modelini getirtmeyi düşünüyordum photoshopdur yazılımdı gibi işlerde kasma donma oldu mu
hayır sadece bir ısınma sorunu var benim Air'da , M1 olanlarda bu sorun da yok M1 olan her Mac uçuyor şuan

Bende almıycam o Zaman
Hangi modeli düşünüyorsun

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Herkese merhabalar ben alacağım laptopı yazılım ağırlıklı kullanacağım bunun dışında fazlasıyla netflix ,youtube , çok az photoshop , çok olmayan video montaj ve diğer günlük işlerimle ilgileneceğim . Macbook almak istiyorum alabileceğim model fiyat olarak air 2020 (mac istememin sebebi airpods , apple tv ,iphone ve ipad kullanıyor olmam)bu bilgisayarı ortalama 5 yıl kullanırım sizce sıkıntı çıkarır mı ne düşünüyorsunuz , macbook pro alma durumu çok zor sizce ne yapayım o kadar ihtiyaç durumu oluşur mu air yetmez mi . Şimdi karar vermem lazım birazdan almaya gideceğim
alınır knk pişman olmazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes
hayır sadece bir ısınma sorunu var benim Air'da , M1 olanlarda bu sorun da yok M1 olan her Mac uçuyor şuan

Hangi modeli düşünüyorsun
Ben 1 sene sonra alacahım M1 işlmecisi yeni çıktı 1 sene bekleme taraftarıyım o yüzden 2021 M1 macbok air Alacam ama ben oyun için alıcam o yüzden biraz düşünüyorum o fiyata rtx2060 lı bilgisayarlarda var

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Ben 1 sene sonra alacahım M1 işlmecisi yeni çıktı 1 sene bekleme taraftarıyım o yüzden 2021 M1 macbok air Alacam ama ben oyun için alıcam o yüzden biraz düşünüyorum o fiyata rtx2060 lı bilgisayarlarda var
Knk dalga mı geçiyorsun oyun için macbook mu alınır 😂😂😂bide air çok iyi fikirmiş

m1 in özelliği şarj süresinin 20 saat olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Enes
Knk dalga mı geçiyorsun oyun için macbook mu alınır 😂😂😂bide air çok iyi fikirmiş

m1 in özelliği şarj süresinin 20 saat olması
Tmm sağolun ama M1 in özeliği şarj süresini 20 saat olması değil

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
ya genel özelliği o bunun nedeni aynı iphone daki işlemcilerin ramlerin daha düşük ram ile daha fazla performans vermesi gibi bir olay. kendi işlemcisi olduğu için daha iyi optimize ediyor ve bu nedenle şarj süresi çok uzuyor genel özelliği bu. Ve artık mac bilgisayarlar 5-6 yıl sonra oyun oynanabilir hale gelir hatta intel ve amd den daha iyi performans verirse oyun için bile satılabilir. Ama işlemci yetmiyo sadece ekran kartı da çok önemli ve mac in amacı zaten hafif ve ince olması gidip rtx 3080 koyamayacaklarına göre (belki de koyarlar razer blade ince ve içinde rtx 2080 var hatta dün tanıtılanda 3080 olucakmış)

fuatm

80+
Hocam harici ekran kartı bile yok Mac oyun bilgisayarı değil iş bilgisayarı , bir de air diyorsun aman diyim dikkat et kendine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,243
Üyeler
151,870
Son üye
Enes6006
Top Bottom