Neler Yeni

Mağduriyetin bir resmi !

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Çok haklısın ben bundan 1 ay önce oradan kuzzenımın bilgisayarıına monitör almak istedim ve BAHANELERİ ŞUYDU mağaza taşıyoruz kusura bakmayın onlar magazayı coktan tasımıs ve kullanıma hazır hale getırmıştı enıs kırazoglunun vıdeosunda var bana magaza acıldıktan 2 hafta sonra geldı
Anlatmak istediğimi yaşayıp deneyimlemişin ondan ötürü cidden boşver ;) ama tabi bütçe sıkıntısı varsa uğraş et bilgi al elimdeki kanıtları at Abdullah abimize sana bir yol bulur mağdur olma ama bütçen varsa yeni sisteme sakla belki bu sefer itopyadan olmaz ;)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kardeşim farzet +100 u kimseye vermediler kampanya stogu bittigi için paranı iade ediyorlar. Maduriyet goremiyorum. Bütçeleri keşke herkesin +stoğunu karşılamaya yetseydi ama olmamış demekki. Trendyol Hepsiburada n11 gibi siteler sistem yanlışlığı dan ötürü nasıl iptal yapıyorsa durum bu şekilde.

Bunu defalarca anlatmama rağmen aynı kişiler sürekli sürekli aynı konuları açıyor ve sınırları zorlamak için elinden geleni yapıyor. Vardır her şey de bir hayır demek lazım yine F/P sistem yapacağız onlara yonelirsiniz biz daha ölmedik. Yaşadığın üzüntüyü anlıyorum ama ben de sınırları zorladım bu kadar yol alabildik.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,494
Son üye
Ömer Y
Top Bottom