Neler Yeni

Magisk Ek Kurulum sonrası telefon açılmıyor

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
eger imei atildiysa daha once yani orjinal imei yoksa gider

twrp den silebilirsin verileride kurtadabilme ihtimalin var zor baya ugrasmani tavsiye etmem

wipe menusunden silebilirsin
telefon kaçak ve süresiz imei atıldı. şu anda wipe menüsünden sıfırlamamı mı önerirsiniz doğru mu anladım? gerçekten karışık gözüküyor bu işler

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
O zaman Mi flash yazıp programi indir programı aç direkt driver ekranı gelecek önüne onaylayıp kurdur. Yalnız bir iki önceki sürüm olsun son sürüm hatalı kurmuyor driver.
eger bu konu hakkinda bilginiz veya deneyiminiz yoksa cihaz unbrick olabilir ve yetkili servisine gitmeden acilmaz kacaksada telefon gecmis olsun .
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefon kaçak ve süresiz imei atıldı. şu anda wipe menüsünden sıfırlamamı mı önerirsiniz doğru mu anladım? gerçekten karışık gözüküyor bu işler
settingse gel ilk once leangue sen turkce yap daha iyi anlarsin

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
Selim
Model alabilir miyim? Hangi cihaz elinizdeki?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
Selim
Veriler önemliyse beni dinleyin önemli değilse basın formati geçin. Format sonrası IMEI silinme ihtimaline karşı Back-Up bölümüne girip sadece efs seçili olarak yedekle diyip kaydırın IMEI silinirse restore kısmına gelip aldığımız yedeği görüp geri kurabilirsiniz.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Model alabilir miyim? Hangi cihaz elinizdeki?
telefon redmi note 9 pro

Veriler önemliyse beni dinleyin önemli değilse basın formati geçin. Format sonrası IMEI silinme ihtimaline karşı Back-Up bölümüne girip sadece efs seçili olarak yedekle diyip kaydırın IMEI silinirse restore kısmına gelip aldığımız yedeği görüp geri kurabilirsiniz.
wipeden şu şekilde sıfırlayayım diyorum ne diyorsunuz. efs olarak yedekleyeceğim bir de

TWRP'den Format Atma - IMEI'li Telefonlar 3-2 screenshot.png

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
Selim
telefon redmi note 9 pro

wipeden şu şekilde sıfırlayayım diyorum ne diyorsunuz. efs olarak yedekleyeceğim bir de

Alıntıyı görüntüle
Yedeği bilgisayara aktar ama önce. Bu işlemde IMEI silinmez. Format data yapsan bile silinmez o telefonda. Sıfırdan rom kursan da silinmez.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Yedeği bilgisayara aktar ama önce. Bu işlemde IMEI silinmez. Format data yapsan bile silinmez o telefonda. Sıfırdan rom kursan da silinmez.
valla bilgisayar telefonu görmüyor ya o işi yapamadım. yedeği sd karta alsam sorun olur mu?

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
sizide uğraştırdım kusura bakmayın. wipe menüsünden sıfırlayacağım ama sıfırlamadan önce aklıma bir şey takıldı, twrp de silinir mi acaba? aksi bir durum olursa twrp de giderse sıkıntı

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,221
İsim
Selim
sizide uğraştırdım kusura bakmayın. wipe menüsünden sıfırlayacağım ama sıfırlamadan önce aklıma bir şey takıldı, twrp de silinir mi acaba? aksi bir durum olursa twrp de giderse sıkıntı
Estağfurullah ne demek. Yok silinmemesi gerekir. Format sonrası düzeleceğine şüpheliyim ama denemeden zarar gelmez

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Estağfurullah ne demek. Yok silinmemesi gerekir. Format sonrası düzeleceğine şüpheliyim ama denemeden zarar gelmez
sağolun ilgilendiğiniz için. telefon benim değil, riske atmak istemedim. magisk ekstra şeyler yükletip yeniden başlattırdı. büyük ihtimal hard resette işe yaramazdı. kaçak aldığımız telefoncuya götüreceğim yarın. umarım verileri kurtarmalarının bir yolu vardır ve çok pahalıya patlamaz. bilgisayardan telefonun depolamasına erişebildim ama dosyaların isimleri abuk subuktu. büyük ihtimal verilerde kurtarılamaz ama yapacak bir şey yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,634
Üyeler
158,633
Son üye
FleussX
Top Bottom