Neler Yeni

Mailsiz hesap ne demektir?

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
Görsel de vermiş olduğum gibi satıcı bir hesap satıyor ama hesap mailsizdir diyor. Malisiz hesap ne demektir? ne eksiği vardır? kendi mailimi ekleyemiyor muyum? Bu uyarı tam olarak nedir çünkü hesap değerinin çok çok altında.

Ekler

• Screenshot 2024-07-18 114932.png
    Screenshot 2024-07-18 114932.png
    45.7 KB · Hit: 54

332merek

80+ Bronze
Yok hocam mailsiz hesap sakin alma şifre mail hiçbirşeyi değişmeyen hesaptır

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu işlerde çok yenisiniz item satis ta dolandirilmamaniz için bana yazın dc 332merek mailsiz demek;çalıntı demek random herkessin girdiği demek
Mesaj otomatik birleştirildi:

O emoji ne hocam dalga mı geçiyorsunuz
Yok hayır şaşırdım bir an ben itemsatış güvenlidir sanıyordum, satın almak istediğim hesabı size soracağım mutlaka teşekkür ederim.

332merek

80+ Bronze
Yok hayır şaşırdım bir an ben itemsatış güvenlidir sanıyordum, satın almak istediğim hesabı size soracağım mutlaka teşekkür ederim.
Item satis zaten guvenilir bir site ancak siz satan kişilerin yazdıkları şeyleri bilmeden mesela mailsiz,random,mailini kaybettim,hesap mailsiz ama tek size satacağım vb şeylere inanıp alırsanız itemsatistan herhangi bir hak talep edemezsiniz adam yazdigi için .attığınız hesapta o yüzden ucuz

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam itemsatis size satis olana kadar yardim eder. Ondan sonra bir sey olmasindan sorumlu degiller. Boyle seyler almayin mailsix demek size satilan hesabin aynisini baskasina da satabilirim ve bilgileri degistiremezsin demek

332merek

80+ Bronze
Hocam itemsatis size satis olana kadar yardim eder. Ondan sonra bir sey olmasindan sorumlu degiller. Boyle seyler almayin mailsix demek size satilan hesabin aynisini baskasina da satabilirim ve bilgileri degistiremezsin demek
Evet doğru ancak satis sonrası da geri alınma vb durumlar da iade yapabiliyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

E yani o olur

Top Bottom