Neler Yeni

maks 1k kulaklık önerisi

milenix

80+ Gold
arkadaşıma hediye alıcam yeni sistem dizdi bunuda ben alayım dedim bütçe maks 1k genelde oyun için kullanacak müzik dinlemeyide seviyor discordda kullanacağı için mikrofonu çok kötü olmasın siyah olursa iyi olur rgb fln önemli değil olmasada olur

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Tangzu waner muhtemelen alabileceğiniz en iyi seçenek. Ucuz, mikrofonu var ve kaliteli.

milenix

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Ryuzaki
Dip ses sorunu var diyolar bende düşünüyorum bu kulaklığıda varmı öyle bir sorun?
Gamepower'ın neredeyse tüm kulaklıklarında öyle bir sorun vardı fakat yeni yaptıkları yazılımda 7.1i açtığınızda sorun ortadan kalkıyor. Gamepower alacaksanız Kizaru modelini öneririm mikrofon olarak Steelseries, Corsair vs. hepsini taklaya getirir. Ayrıca titreşim özelliği efsane.

milenix

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower'ın neredeyse tüm kulaklıklarında öyle bir sorun vardı fakat yeni yaptıkları yazılımda 7.1i açtığınızda sorun ortadan kalkıyor. Gamepower alacaksanız Kizaru modelini öneririm mikrofon olarak Steelseries, Corsair vs. hepsini taklaya getirir. Ayrıca titreşim özelliği efsane.
bu 7.1 ne oluyor kulaklıktan hiç anlamıyorumda

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Razer blackshark v2 x modeli , incelemelere bak derim

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Blackshark V2X

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
bu 7.1 ne oluyor kulaklıktan hiç anlamıyorumda
Özellikle rekabetçi oyunlarda sesin hangi taraftan geldiğini anlamanıza yardımcı oluyor arkadan geldiyse sesi arkadan veriyor sağ çaprazdan geldiyse sağ çaprazdan veriyor ama o fiyatlara gerçek 7.1 bulamazsınız sanmıyorum o bütçede genelde sanal 7.1 bulunur

milenix

80+ Gold
Özellikle rekabetçi oyunlarda sesin hangi taraftan geldiğini anlamanıza yardımcı oluyor arkadan geldiyse sesi arkadan veriyor sağ çaprazdan geldiyse sağ çaprazdan veriyor ama o fiyatlara gerçek 7.1 bulamazsınız sanmıyorum o bütçede genelde sanal 7.1 bulunur
peki sanal ile gerçek olanı arasında fark var mı

Top Bottom