Neler Yeni

Yardım Maks 300TL klavye önerisi

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
Bütçe
250
Arkadaşlar klavye önerisi hakkında bir çok konu var fakat sürekli fiyatlar arttığı için yeni konu açmak istedim. Benim klavyem Casper'ın ofis klavyelerinden ve futbol oyunları oynarken çok sıkıntı çekiyorum. Maksimum bütçem 200-300 arası ve aradığım özellik Anti-Ghosting. Bu fiyata çok sağlam klavye olmadığını biliyorum ama bilgisayar başında çok fazla süre geçirmediğim için ayırabildiğim maksimum bütçe bu. Alttaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz, başka önerdiğiniz klavyeler var mı? Gamenote klavyesinde 6 tuşa kadar anti-ghosting olduğu söyleniyor ama Gamebooster'da 26 tuşa kadar yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Bys1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Behçet yiğit solmaz

Çepni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Enbiya İlitli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bikaç kişinin önerisi ile aldım ve çok memnunum. Tuşları yumuşak kibar. 3-4 ay falan oldu alalı sorunsuz kullanıyorum. Anti ghosting durumunu denemedim valorant oynuyorum 6-7 tuşa aynı anda basiyormuyum dikkat etmedim. Eğer o sorunuda yoksa tam bütçene uygun al geç derim
Teşekkürler. Ben Valorant oynarken bile sorun yaşıyorum. Shift ile yürürken rakip çıksa ve skill atmaya çalışsam atamıyorum o derece :). Yorumun için teşekkürler.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Bys1
Top Bottom