Neler Yeni

Maksimum 15 bin tl ders-günlük işler için laptop önerisi

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Merhabalar başlıkta olduğu gibi bi laptop arıyorum arkadaşım için ders çalışmak için,not tutmak için ve günlük işleri için kullanıcak bütçesi maksimum 15.000 tl önerilerinizi bekliyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiye Ederim .

hocam neden bunu tercih ettiğinizi açıklar mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aralarında çok bir fark yok. Tasarruf için bunu seçtim.
hocam neden bunu tercih ettiğinizi açıklar mısınız?

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Efe
Merhabalar başlıkta olduğu gibi bi laptop arıyorum arkadaşım için ders çalışmak için,not tutmak için ve günlük işleri için kullanıcak bütçesi maksimum 15.000 TL önerilerinizi bekliyorum
valla ben de laptop düşünüyordum, sanat tarihi dersine bi girdim hoca yunan sütunu, sümerlilerin zigguratını falan çizdirince tablete döndüm, bi de kalem aldım tabletin yanına oh. derste tabletten not alcam artık.

Gif Man

80+ Gold
Tercih Etme Nedenim Ryzen 5 5500U Daha Performanslı , 16 GB Ram Bellek Var , 70 Wh Pil Gücü Var .

@Ben10

Gif Man

80+ Gold
Dizüstün'den Masaüstüne Mi Yöneldi ?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Dizüstün'den Masaüstüne Mi Yöneldi ?
15 bine direk alabilir dizüstünü ama elime para geçicek 25bine masaüstüde alabilirim diyor ama masaüstü 1-2 ay sonrası için sizin tercihiniz ne olurdu

Laptop+monitör mü yoksa masaüstü mü direkt?
masaüstü monitörü falan dahil 25 bin tl klavyesi kulaklığı falan veya hoparlörü

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
15 bine direk alabilir dizüstünü ama elime para geçicek 25bine masaüstüde alabilirim diyor ama masaüstü 1-2 ay sonrası için sizin tercihiniz ne olurdu

masaüstü monitörü falan dahil 25 bin TL klavyesi kulaklığı falan veya hoparlörü
Alsın almasına da önce kullanım amacı belirlesin bence arkadaşın. Ders amaçlı laptopla koca masaüstü çok farklı segmentler 😀

Top Bottom