Neler Yeni

Maksimum 300 TL Modem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
EFE ÖGÜT
Arkadaşlar maalesef Türktelekom ADSL kullanıyorum bana 250-300 TL civarı modem önerir misiniz ya da türktelekomun faturaya ek verdiği modemi mi kullanmalıyım?

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Arkadaşlar maalesef Türktelekom ADSL kullanıyorum bana 250-300 TL civarı modem önerir misiniz ya da türktelekomun faturaya ek verdiği modemi mi kullanmalıyım?
Bozukmu ? bozuk değilse almayın. (yoksa zaten alın)

Benim modemim : ZXHN H168A V2.0

(DAHA 1-2 GÜN ÖNCE ALDIM)

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
EFE ÖGÜT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bozukmu ? bozuk değilse almayın. (yoksa zaten alın)

Benim modemim : ZXHN H168A V2.0

(DAHA 1-2 GÜN ÖNCE ALDIM)
Hocam modemim çok eskidi ve son 3 gündür de modemdeki DSL ışığım sönüyor tabi ışık sönünce internette gidiyor çok can sıkıcı hem eskidiği için hem de sorunun modem kaynaklı olabileceğini düşündüğüm için değiştirmek istiyorum

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam modemim çok eskidi ve son 3 gündür de modemdeki DSL ışığım sönüyor tabi ışık sönünce internette gidiyor çok can sıkıcı hem eskidiği için hem de sorunun modem kaynaklı olabileceğini düşündüğüm için değiştirmek istiyorum
Tamam yazdığım benim modemimi alabilirsiniz son model ve 5 GHz destekliyor.

( UYARI : uzak mesafede 2.4 GHz kullanın, yakın mesafede 5 GHz)

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman
Türknet al bence çok iyi bir modem kampanyalarıda var.

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
sezer adıgüzel
ilginç bir öneride bulunmak istiyorum belki işinize yarar. hattım adsl idi vdslye geçiş yapmak için modeme ihtiyacım vardı. trendyol un dolap uygulamasında modemciler var. 2. el adsl vdsl destekli bir modem aldım 70tl ye kargo dahil. kurulumu adsl üzerinde yaptım. sorun çıkmadı internete bağlandı. ttneti arayıp 10 dk da vdsl ye geçtim. hiç değilse sıfır adsl vdsl modem alın vdslye geçerseniz tekrar modem almak zorunda kalmayın.
1622803786599.jpeg

kamyoncu36

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
EFE ÖGÜT
ilginç bir öneride bulunmak istiyorum belki işinize yarar. hattım adsl idi vdslye geçiş yapmak için modeme ihtiyacım vardı. trendyol un dolap uygulamasında modemciler var. 2. el adsl vdsl destekli bir modem aldım 70tl ye kargo dahil. kurulumu adsl üzerinde yaptım. sorun çıkmadı internete bağlandı. ttneti arayıp 10 dk da vdsl ye geçtim. hiç değilse sıfır adsl vdsl modem alın vdslye geçerseniz tekrar modem almak zorunda kalmayın.
Alıntıyı görüntüle
Altyapı 16mpbs den yukarı desteklediği için vdsl benim için mümkün gözükmüyor ama teşekkürler yinede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknet al bence çok iyi bir modem kampanyalarıda var.
Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum fakat tüm internet sağlayıcıları türktelekom altyapısı kullandıkları için bana en stabil hızı türktelekomun vereceğini düşünüyorum

GeZgiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mevlüt Yıldırım
Altyapı 16mpbs den yukarı desteklediği için vdsl benim için mümkün gözükmüyor ama teşekkürler yinede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum fakat tüm internet sağlayıcıları türktelekom altyapısı kullandıkları için bana en stabil hızı türktelekomun vereceğini düşünüyorum
bence yanlış bir düşünce aga şahsen dayımgil kablonet aldı ben türk telekom (babam sağolsun) aynı cümleyi söyledi kuzenim dowloand ve uploadı sonuna kadar alıp ping değeri benden düşük oluyor ama kablo net olunca alt yapı türk telekomun değilse onu bilemem

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Sefa
Keenetic omni dsl kullanıyorum epey memnunum. Tavsiye ederim.

Top Bottom