Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet Bey
Arkadaşalr lütfen kavgayı bırakalaım. Dava açılırsa durumu kötü olan aileler çocuklar yüzüden daha kötü duruma düşerler. Rica ediorrum Abdullah bey ve technopat üylerir ve bizim fourmun üyeleri kapatalım konuu eğer bir daha olursa o zaman bir daha yapanları apı.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Onlar QP'nin hazır sistemleri Technopat sadece inceliyor. Üzerinde de zaten "Technopat-King" vb. isimler yerine QP var.

İki kişi Donanım Arşivine salladı diye neden tüm forumu suçluyorsunuz?
Neden bu kadar iyimsersin? neden mesela?

Peki bu bir inceleme ise neden tüm sistemlere LOGO basılmış? Yayıncı sistemlerinin kültüründe yayıncı kendi oluşturduğu sisteme logo koyar.

qp.jpg

kemal artık bi sus konuyu unutmak için çabalıoruz sen negatifleştirmek istiyorsun
yeter ama sus artık
kendinde hata aramıyorsun bizi suçluyorsun
Konu aktif ve unutmak için çabalıyorsunuz? Senin söylediğin şeye karşı bir şey söyleyince sorun oluyor. Kendimde hata aramadığımı 20 mesajımda çıkardın. Helal olsun.

Bora Dere

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Bora Dere
@Treyarch normalde burayı bıraktığım için yazmayacaktım fakat o kadar etiketlemişsin, sevdiğim de birisin. En azından senin için yazıyorum.

Bu iki forum arasındaki sidik yarışından bıktım usandım. Sürekli iki taraf da birbirinin bir açığını arıyor (bazen buluyor da) ve bunu kullanıyor. Gereksiz, boş işler bunlar. DA Forum'u nasıl buldunuz konusunda benim de mesajım var, yanılmıyorsam ikinci sayfada. Düşüncelerim sahicidir, buradaki bazı arkadaşlar hakkında gerçekten böyle düşünüyorum. O mesajda burayı bırakmamın sebebinden de ufak bahsettim zaten.

Markaları babanız üretiyormuş gibi savunmayın diyoruz, üye olduğumuz forumları savunuyor ve sevmediklerimize çamur atıyoruz. Cidden şaka gibi bir duruma gelmişiz.

Neyse, bahanesiyle burada daha çok aktif olmayacağımı da belirtmiş olayım. Zaten önceden de çok aktif değildim gerçi. Burası biraz düzene sokulsa, biraz disiplin getirilse çok daha iyi olur. Sevmediğim arkadaşlar olduğu gibi çok değerli ve bilgili arkadaşlar da mevcut.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Konu aktif ve unutmak için çabalıyorsunuz? Senin söylediğin şeye karşı bir şey söyleyince sorun oluyor. Kendimde hata aramadığımı 20 mesajımda çıkardın. Helal olsun.
kemal artık sen fazla olm aya başladın kendi forumundaki insanları kötülüyorsun ve bizi
bu fanboyluğunu burada yapma hatta hiçbir forumda yapma
kendinde tek bir hata aramadın burada köpürtüyorsun

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ayrıca bilgisi olmayan biri 550W diye almayabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet Bey
@Treyarch normalde burayı bıraktığım için yazmayacaktım fakat o kadar etiketlemişsin, sevdiğim de birisin. En azından senin için yazıyorum.

Bu iki forum arasındaki sidik yarışından bıktım usandım. Sürekli iki taraf da birbirinin bir açığını arıyor (bazen buluyor da) ve bunu kullanıyor. Gereksiz, boş işler bunlar. DA Forum'u nasıl buldunuz konusunda benim de mesajım var, yanılmıyorsam ikinci sayfada. Düşüncelerim sahicidir, buradaki bazı arkadaşlar hakkında gerçekten böyle düşünüyorum. O mesajda burayı bırakmamın sebebinden de ufak bahsettim zaten.

Markaları babanız üretiyormuş gibi savunmayın diyoruz, üye olduğumuz forumları savunuyor ve sevmediklerimize çamur atıyoruz. Cidden şaka gibi bir duruma gelmişiz.

Neyse, bahanesiyle burada daha çok aktif olmayacağımı da belirtmiş olayım. Zaten önceden de çok aktif değildim gerçi. Burası biraz düzene sokulsa, biraz disiplin getirilse çok daha iyi olur. Sevmediğim arkadaşlar olduğu gibi çok değerli ve bilgili arkadaşlar da mevcut.
size de dava açarlar mı

Top Bottom