Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Kaliteli marka alacağıma Çok çok çok daha güçlü ekran kartı işlemci alırım daha iyi.
Sorunlu bir ekran kartı, Mesh olmayan bir kasa ve bir güvencesi olmayan PSU. Sadece ekran kartına ve işlemciye bakılarak sistem alınmaz. Ama senin tercihin tabii.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
@Treyarch normalde burayı bıraktığım için yazmayacaktım fakat o kadar etiketlemişsin, sevdiğim de birisin. En azından senin için yazıyorum.

Bu iki forum arasındaki sidik yarışından bıktım usandım. Sürekli iki taraf da birbirinin bir açığını arıyor (bazen buluyor da) ve bunu kullanıyor. Gereksiz, boş işler bunlar. DA Forum'u nasıl buldunuz konusunda benim de mesajım var, yanılmıyorsam ikinci sayfada. Düşüncelerim sahicidir, buradaki bazı arkadaşlar hakkında gerçekten böyle düşünüyorum. O mesajda burayı bırakmamın sebebinden de ufak bahsettim zaten.

Markaları babanız üretiyormuş gibi savunmayın diyoruz, üye olduğumuz forumları savunuyor ve sevmediklerimize çamur atıyoruz. Cidden şaka gibi bir duruma gelmişiz.

Neyse, bahanesiyle burada daha çok aktif olmayacağımı da belirtmiş olayım. Zaten önceden de çok aktif değildim gerçi. Burası biraz düzene sokulsa, biraz disiplin getirilse çok daha iyi olur. Sevmediğim arkadaşlar olduğu gibi çok değerli ve bilgili arkadaşlar da mevcut.

Sorumu yanıtsız bırakmadığın için teşekkür ederim Bora Dere.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Merhaba! Ben de (mirsady). Ben kimseye dolandırıcı demedim. Zaten @Abdullah Hacıgül dolandırıcı da değil. Ama tanıttığı ürün f/p değil. Çevremde GamePower mağduru çok. Arkadaşım GamePower X40 aldı ve renk olarak beğenmediğini söyledi ve TUF 240 HZ monitör aldı. Şimdi hiç bir şey boşuna ucuz değil. '' Ne kadar ekmek o kadar köfte '' Şahsen o paraya ' Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWMXUF 27 varken Gamepower'in yüzüne dahi bakmam. Ama eğer gerçekten ürününün arkasındaysa mesajımı silmezdi. F/P diye İtopya'da sattığı sistemler de kötü anakart mı dersin, kronik sorunlu ssd var mı dersin hepsi var. Sonuçta bu ürünler gökten düşmüyor ya. Herhalde kötüleyemez Abdullah Abi. Demem o ki konuyu fazla uzatmışsınız herkes istediğini söyler önerir. Şu dava olayına da sesli güldüm. İnsan bu kadar bilenmiş olur ya :ROFLMAO:
20201015_214851.png

Hocam bu görseli bulmak için ne kadar uğraştınız :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mirsad Yılmaz
Dava olayına sesli mi güldün? benim gibi 28 yaşına geldiğinde gülünmemesi gerektiğini anlarsın. Bulunduğun forumda Gamepower ve JamesDonkey ile aynı yerden çıkan Monster hakkında da aynı davranışları göstermiyorsanız lafınızın sözünüzün bir önemi bir geçerliliği yok. Ha bu arada Asus şu bu laf kalabalığını geç senin yaşının 50 katı monitör kullanmışımdır ben Asus da ışık sızması ile meşhurdur ışık sızmasından renkleri tam doğru vermediği modeller dolu X40 almış da falan filan atın atın tutun.

Asus Kaynağı: https://www.google.com/search?q=asus+Işık+Sızması&sxsrf=ALeKk03oL0DMQO4dAaGvuC4Q0RikEX4etQ:1602787713959&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi03NzCobfsAhUGWsAKHSk_DRgQ_AUoAnoECA8QBA&biw=1396&bih=686
Her şey yaşla olmuyor. Ayrıca aldığı modelde ben daha hiç bir forumda öyle bir sorun görmedim. Monster Aryond da önermedim. Sitemin bana mı foruma mı arkadaşım ? Üstünlük taslamanın anlamı yok @Abdullah Hacıgül. Konu benim nezlimde çoktan kapandı.

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sorunlu bir ekran kartı, Mesh olmayan bir kasa ve bir güvencesi olmayan PSU. Sadece ekran kartına ve işlemciye bakılarak sistem alınmaz. Ama senin tercihin tabii.
da ile alakası olmayan bir sistem ile nasıl bize karşı kullanıyon yani ne alaka

Top Bottom