Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Bu adamlara laf mı anlatıyosun başlarındaki Recep iti zaten islam düşmanı klavyeden delikanlı sığırın teki umarım gerçek hayatta karşıma çıkar
Üstteki yorumu yazan kişi ülkenin IQ ortalamasını düşüren insan müsveddelerinden biri. Bunun gibiler yüzünden Türkiye IQ ortalaması "**********"nın sınırında. Ben eminim anlama kabiliyeti dişi orangutanlarla kıyaslanabilir anca.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
  • Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Komiksiniz.

Technopat sosyaldeki arkadaşların yorumlarına katılıyorum.

monster aryond konusu doğru,saçma bir tavsiye olmuş.

ama bu gamepower ve James Donkey markalarının çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Komiksiniz.

Technopat sosyaldeki arkadaşların yorumlarına katılıyorum.

monster aryond konusu doğru,saçma bir tavsiye olmuş.

ama bu gamepower ve James Donkey markalarının çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor
JD SSD'lerin LE modelleri dışındaki modeller sorunsuz. Ama laptopta uyumsuzluk sorunu yaşayanlar vardı onun dışında masaüstü için gayet iyi bir model. Gamepower'da ise @keremcnsz24 ün bir tekniği var o teknikle klavyede tuş basmama sorunu çözülüyor. Ama daha iyi alternatifler mevcut.

-_FLEX_-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Ne zorunlusu kardeş
İlgilendiği Kategoriler
SSD VE HDD
Ya bu forum sanki devlet herkesi kendiniz gibi yapmışsınız. Technopat'ı sevmiyorsanız forumuna bakmayın. Bazı üyelere neden Technopat'ı sevmiyorsunuz? diyorum. Adam bana başka bir şey anlatıyor nedeni ise bilmiyor hepsi sizin yüzünüzden oldu. Kendiniz yani buranın yöneticisi bile sevmiyor. Tamam sevmeyebilirsiniz ama bunu her hafta belirtmek zorunda değilsiniz. Yani bu yazıyı yazarken bile benzer konularda 3 tane Technopat'ı kötülediğiniz konu çıktı karşıma burada lafım herkese sırf kendiniz yükselin diye başkalarını kötülemek sadece aç gözlülüktür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya işiniz gücünüz kötülemek başka hiçbir şey yapamıyorsunuz altını çiziyorum yapamıyorsunuz.

• Üzgün

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Ya bu forum sanki devlet herkesi kendiniz gibi yapmışsınız. Technopat'ı sevmiyorsanız forumuna bakmayın. Bazı üyelere neden Technopat'ı sevmiyorsunuz? diyorum. Adam bana başka bir şey anlatıyor nedeni ise bilmiyor hepsi sizin yüzünüzden oldu. Kendiniz yani buranın yöneticisi bile sevmiyor. Tamam sevmeyebilirsiniz ama bunu her hafta belirtmek zorunda değilsiniz. Yani bu yazıyı yazarken bile benzer konularda 3 tane Technopat'ı kötülediğiniz konu çıktı karşıma burada lafım herkese sırf kendiniz yükselin diye başkalarını kötülemek sadece aç gözlülüktür.

Ya işiniz gücünüz kötülemek başka hiçbir şey yapamıyorsunuz altını çiziyorum yapamıyorsunuz.
Alakası yok. ben recep baltaşı AŞŞŞIRI seviyorum. :alien: :alien: :alien: :alien: çok dadlu biri...

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2

Tabi tabi.

• Beğen
Top Bottom