Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Onlar QP'nin hazır sistemleri Technopat sadece inceliyor. Üzerinde de zaten "Technopat-King" vb. isimler yerine QP var.

İki kişi Donanım Arşivine salladı diye neden tüm forumu suçluyorsunuz?
Forumun 9/10 u sallıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mirsad Yılmaz
Merhaba! Ben de (mirsady). Ben kimseye dolandırıcı demedim. Zaten @Abdullah Hacıgül dolandırıcı da değil. Ama tanıttığı ürün f/p değil. Çevremde GamePower mağduru çok. Arkadaşım GamePower X40 aldı ve renk olarak beğenmediğini söyledi ve TUF 240 HZ monitör aldı. Şimdi hiç bir şey boşuna ucuz değil. '' Ne kadar ekmek o kadar köfte '' Şahsen o paraya ' Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWMXUF 27 varken Gamepower'in yüzüne dahi bakmam. . Sonuçta bu ürünler gökten düşmüyor ya. Herhalde kötüleyemez Abdullah Abi. Demem o ki konuyu fazla uzatmışsınız herkes istediğini söyler önerir.

Son düzenleme:

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Beni vıttırı vıttan bir konu yüzünden banlamışlardı. Küfretsem uyarı alır mıyım moderatör abilerim?

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
kardeşim lütfen hiçbir insana böyle yapma sana yazık olur heba etme kendini bil kanka eleştir ancak saygı ile
bir konuyu bilmeden eleştirme seni affettim kanka ama lütfen birdaha yapma kavga başlatma saygıyı bozma
forum kardeşiliği daima güçlüdür:)
Anlayisla karsildigin icin tesekkur ederim bir anlik sinirle yazilmis sacma mesajlardi hepsi :)

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Anlayisla karsildigin icin tesekkur ederim bir anlik sinirle yazilmis sacma mesajlardi hepsi :)
bu sinir pahalıya patlar
kontrolü sağla birgün kendini hücrede bile bulabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Onlar QP'nin hazır sistemleri Technopat sadece inceliyor. Üzerinde de zaten "Technopat-King" vb. isimler yerine QP var.

İki kişi Donanım Arşivine salladı diye neden tüm forumu suçluyorsunuz?
Doğru.Benim ne suçum var :D?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Merhaba! Ben de (mirsady). Ben kimseye dolandırıcı demedim. Zaten @Abdullah Hacıgül dolandırıcı da değil. Ama tanıttığı ürün f/p değil. Çevremde GamePower mağduru çok. Arkadaşım GamePower X40 aldı ve renk olarak beğenmediğini söyledi ve TUF 240 HZ monitör aldı. Şimdi hiç bir şey boşuna ucuz değil. '' Ne kadar ekmek o kadar köfte '' Şahsen o paraya ' Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWMXUF 27 varken Gamepower'in yüzüne dahi bakmam. Ama eğer gerçekten ürününün arkasındaysa mesajımı silmezdi. F/P diye İtopya'da sattığı sistemler de kötü anakart mı dersin, kronik sorunlu ssd var mı dersin hepsi var. Sonuçta bu ürünler gökten düşmüyor ya. Herhalde kötüleyemez Abdullah Abi. Demem o ki konuyu fazla uzatmışsınız herkes istediğini söyler önerir. Şu dava olayına da sesli güldüm. İnsan bu kadar bilenmiş olur ya :ROFLMAO:
Dava olayına sesli mi güldün? benim gibi 28 yaşına geldiğinde gülünmemesi gerektiğini anlarsın. Bulunduğun forumda Gamepower ve JamesDonkey ile aynı yerden çıkan Monster hakkında da aynı davranışları göstermiyorsanız lafınızın sözünüzün bir önemi bir geçerliliği yok. Ha bu arada Asus şu bu laf kalabalığını geç senin yaşının 50 katı monitör kullanmışımdır ben Asus da ışık sızması ile meşhurdur ışık sızmasından renkleri tam doğru vermediği modeller dolu X40 almış da falan filan atın atın tutun.

Asus Kaynağı: https://www.google.com/search?q=asu...UGWsAKHSk_DRgQ_AUoAnoECA8QBA&biw=1396&bih=686

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet Bey
Dava olayına sesli mi güldün? benim gibi 28 yaşına geldiğinde gülünmemesi gerektiğini anlarsın. Bulunduğun forumda Gamepower ve JamesDonkey ile aynı yerden çıkan Monster hakkında da aynı davranışları göstermiyorsanız lafınızın sözünüzün bir önemi bir geçerliliği yok. Ha bu arada Asus şu bu laf kalabalığını geç senin yaşının 50 katı monitör kullanmışımdır ben Asus da ışık sızması ile meşhurdur ışık sızmasından renkleri tam doğru vermediği modeller dolu X40 almış da falan filan atın atın tutun.

Asus Kaynağı: https://www.google.com/search?q=asus+Işık+Sızması&sxsrf=ALeKk03oL0DMQO4dAaGvuC4Q0RikEX4etQ:1602787713959&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi03NzCobfsAhUGWsAKHSk_DRgQ_AUoAnoECA8QBA&biw=1396&bih=686
Hocam technopat da bir çok kişi 13 yaşında. Size büyüklük yakışır. Eğer pandemide olmasaydık dava açmanızı tavisye ederdim ama bir çok klişinin ailesinin durumu kötüleştiği içinm bakmaytın bile. Meyve veren ağacı taşlarlar. Hapis cezası olmaz ama para cezasını çocukları yüzünden ödemek daha da durumlarını zorlaştırı. Boşver hocam seni bilen biliyor.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Asus Kaynağı: https://www.google.com/search?q=asus+Işık+Sızması&sxsrf=ALeKk03oL0DMQO4dAaGvuC4Q0RikEX4etQ:1602787713959&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi03NzCobfsAhUGWsAKHSk_DRgQ_AUoAnoECA8QBA&biw=1396&bih=686
abi bu kawga ne zaman biter sence gerçekten çok negatif bulut oluştu
sana suç atmıyom abi yanlış anlama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen 330.000 üyenin 297 bini sallıyor. Aynen.
kemal artık bi sus konuyu unutmak için çabalıoruz sen negatifleştirmek istiyorsun
yeter ama sus artık
kendinde hata aramıyorsun bizi suçluyorsun

Top Bottom