Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Kusura bakmayın bir daha gelmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amacım o arkadaşa bir şey demekti size demiş gibi gözüktüysem kusura bakmayın. O arkadaş çok uzattı konuyu zaten sonra konu kilitlendi.
O arkadaş şuan karşında duruyor. Buarada sizin adam bana discord gel deyince bişey olmuyor. Ama ben discord gel deyinve tehdid etmiş oluyorum. Bunun mantığı ne söyler misin ? Bi de Rampage ETX serisi iyi patlamaz diyoruz kanıt da atıyoruz. Ama siz hala sırf marka adından dolayı dinlemiyorsunuz. Neden böyle yapıyorsunuz gelin medenice tartışalım.

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Ban yiyebilirim ama şunu demek zorundayım:
2 Formun üyeleride inatla kendi forumunun daha iyi olduğunu savunuyor. Technopat taki adam hala 3500X ve 2060 ın 8500 lira olmasını normal diyor. İkna olmuyor adam,3 Ay önce Technopat sosyal kitlesine koyun deddiğim için banlanmıştım. :( Herkes saçma sapan bir şekilde nedensiz yere apu abime laf atıyordu biraz savundum ban yedim. :( Hakaretten 1 ay. :(
3500X ve 2060 bir sistem 8500tl asla normal değil.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ustalar herkesin haklı olduğu bazı konular var bende baktım bazı yerlerde haklılık payı var.

T.P.G.

80+ Titanium
Zaten technopat önermek amaçlı video çekmiyor bildiğim kadarıyla. Bilgisayar toplama rehberi diye biliyorum.
Recep Baltaş şu konuyu kilitlemeden önce bana söz hakkı verseydi keşke.

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
İsim
Emre Aygan
O arkadaş şuan karşında duruyor. Buarada sizin adam bana discord gel deyince bişey olmuyor. Ama ben discord gel deyinve tehdid etmiş oluyorum. Bunun mantığı ne söyler misin ? Bi de Rampage ETX serisi iyi patlamaz diyoruz kanıt da atıyoruz. Ama siz hala sırf marka adından dolayı dinlemiyorsunuz. Neden böyle yapıyorsunuz gelin medenice tartışalım.
Ben bu olaylara çok karışmıyorum hangi parça iyi veya kötü onu da bilmiyorum sadece discord gel diyip konuyu uzatmanızdan (ikinizinde) rahatsız oldum ve o yazım kuralları olayında fazla gaza geldim kusura bakmayın.

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Recep Baltaş şu konuyu kilitlemeden önce bana söz hakkı verseydi keşke.
Ben iki forumuda seviyorum. Ama daha aktif olarak technopatı kullanıyorum.

T.P.G.

80+ Titanium
Ben bu olaylara çok karışmıyorum hangi parça iyi veya kötü onu da bilmiyorum sadece discord gel diyip konuyu uzatmanızdan (ikinizinde) rahatsız oldum ve o yazım kuralları olayında fazla gaza geldim kusura bakmayın.
Dostum arkadaş bizim yaşımızla dalga geçiyor ve 10 yaşındasınız diyor, ikimizde 16 yaşındayız kendisi DC gel diyor bizde tamam diyoruz ama kendisi ''gelemeyeceğimizi ve yaşımızın küçük olduğunu'' sandığından yazdı ama aslında kendi yaşı daha küçük*

Ben iki forumuda seviyorum. Ama daha aktif olarak technopatı kullanıyorum.
Bende öyleydim sonra Technopat sıktı

hangottom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ömer Batın Adam
Dostum arkadaş bizim yaşımızla dalga geçiyor ve 10 yaşındasınız diyor, ikimizde 16 yaşındayız kendisi DC gel diyor bizde tamam diyoruz ama kendisi ''gelemeyeceğimizi ve yaşımızın küçük olduğunu'' sandığından yazdı ama aslında kendi yaşı daha küçük*

Ben artık donanım arşivi forumuda kullanacağım.

PustiKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
İsim
Emre Aygan

Olabilir ama ben o dc olayında onların önyargılı yaklaşmasından sizinde sürekli ısrarlarınızdan rahatsız oldum biraz ve ben bu dc olayına daha karışmak istemiyorum iyi günler.

Ben artık donanım arşivi forumuda kullanacağım.
Hoşgeldin.

Batrenree

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eren Polat
Alıntıyı görüntüle

Değerli dostlar bugün instagram sayfamızda Gamepower Intense X60 monitörün görsellerini paylaştık ve sayfamıza biosunda Technopat yazan birinden şöyle yorum geldi; "Samsung olunca ne oluyor Samsung bile bu çöp paneli kullanmıyor" diye tamamiyle cahillik içiren bir yorum aldık ve bu arkadaşa tamamen uydurma yorum yaptığını ve neredeyse tüm büyük markaların "SAMSUNG LSM270DP02" panel ile monitörü var diye kaynaklarla örnekler verdim. Buna rağmen halen hakaretlerine devam edip üstüne bir de tehtid edip burası önemli "Technopat Forumda" konu açalım diye yorum alınca bu kişilerin niyetinin sadece pislik yapmak olduğunu anlamış olduk ve bu kişileri sayfamızdan engelledik. Bu kişiler hakkında da kararlıyız önümüzdeki günlerde hukuki olarak aksiyon alacağız. Çünkü bu kişilere doğru bilgiyi kaynakları ile sunmamıza rağmen tek dertleri hakaret etmek ve özellikle kendi itirafları ile konuyu forumlara taşıyıp forumlar arasında kargaşa çıkartmak.

İlgili Konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-instagramda-engelledi.1111620/#post-7455016

Doğru bilgi isteyenler için de buyrun SAMSUNG LSM270DP02 panele sahip markalardan birer örnek;
ViewSonic XG270QC
Kaynak: https://pcmonitors.info/reviews/viewsonic-xg270qc/

Gigabyte Aorus CV27Q
Kaynak: https://clevo-computer.com/tr/detail/index/sArticle/4954
Msi MAG272CQR gibi gibi

Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ!
Bu saygısızca yakıştırmayı yapan kişilere Technopat kanalında Gamepower ve JamesDonkey'in ile aynı yerde monitör yaptıran Monster monitörün videosu yapıldı aynı şeyi neden bulunduğunuz foruma söylemiyorsunuz? Ve biz videomuzda Panelin içini sökerek bile tüm seri numaralarına kadar sizlere gösterdik.
Kaynak:
Bu türlü seviyesizce tamamen yalan yakıştırmalarda bulunan kişilere hukuki olarak gerekli aksiyonları alacağız. Çünkü bu iş iftira ve bu kişiler kasıtlı olarak forumlara bu konuları açıyorlar sürekli elimizdeki kaynaklarla doğrusunu insanlara göstermeye çalışıyoruz lakin bu kişiler kulaklarını kapatıp iyice olayı zıvanadan çıkartmaya çalışıyoruz anlıyoruzki bu kişilerin amaçları farklı biz de ona göre haklarımızı kullanacağız. Sevgiler
abi sen bu dünyadaki en düzgün insansın iki tane boş beleş insan yüzünden canını sıkma sen adamın dibisin

Top Bottom