Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,905
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Ben şuanda sistemimde neye sahipsem DA forum sayesindedir.
(Sistem imzada değil profilimde .p)

T.P.G.

80+ Titanium
@Mert Özkaya al sana özet :D
İşin komik yanı ilk DC'ye çağırıp sonra kabadayı ve tehditkar demeleri. Bir de yazım kuralları olayı var :D
tc1.PNG
tc2.PNG
tc3.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
mustafa kemal tekneci
Alıntıyı görüntüle

Değerli dostlar bugün instagram sayfamızda Gamepower Intense X60 monitörün görsellerini paylaştık ve sayfamıza biosunda Technopat yazan birinden şöyle yorum geldi; "Samsung olunca ne oluyor Samsung bile bu çöp paneli kullanmıyor" diye tamamiyle cahillik içiren bir yorum aldık ve bu arkadaşa tamamen uydurma yorum yaptığını ve neredeyse tüm büyük markaların "SAMSUNG LSM270DP02" panel ile monitörü var diye kaynaklarla örnekler verdim. Buna rağmen halen hakaretlerine devam edip üstüne bir de tehtid edip burası önemli "Technopat Forumda" konu açalım diye yorum alınca bu kişilerin niyetinin sadece pislik yapmak olduğunu anlamış olduk ve bu kişileri sayfamızdan engelledik. Bu kişiler hakkında da kararlıyız önümüzdeki günlerde hukuki olarak aksiyon alacağız. Çünkü bu kişilere doğru bilgiyi kaynakları ile sunmamıza rağmen tek dertleri hakaret etmek ve özellikle kendi itirafları ile konuyu forumlara taşıyıp forumlar arasında kargaşa çıkartmak.

İlgili Konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...i-instagramda-engelledi.1111620/#post-7455016

Doğru bilgi isteyenler için de buyrun SAMSUNG LSM270DP02 panele sahip markalardan birer örnek;
ViewSonic XG270QC
Kaynak: https://pcmonitors.info/reviews/viewsonic-xg270qc/

Gigabyte Aorus CV27Q
Kaynak: https://clevo-computer.com/tr/detail/index/sArticle/4954
Msi MAG272CQR gibi gibi

Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ!
Bu saygısızca yakıştırmayı yapan kişilere Technopat kanalında Gamepower ve JamesDonkey'in ile aynı yerde monitör yaptıran Monster monitörün videosu yapıldı aynı şeyi neden bulunduğunuz foruma söylemiyorsunuz? Ve biz videomuzda Panelin içini sökerek bile tüm seri numaralarına kadar sizlere gösterdik.
Kaynak:
Bu türlü seviyesizce tamamen yalan yakıştırmalarda bulunan kişilere hukuki olarak gerekli aksiyonları alacağız. Çünkü bu iş iftira ve bu kişiler kasıtlı olarak forumlara bu konuları açıyorlar sürekli elimizdeki kaynaklarla doğrusunu insanlara göstermeye çalışıyoruz lakin bu kişiler kulaklarını kapatıp iyice olayı zıvanadan çıkartmaya çalışıyoruz anlıyoruzki bu kişilerin amaçları farklı biz de ona göre haklarımızı kullanacağız. Sevgiler
dolandırıcı diyen adama tilt oldum birde onun üstünde ki salağa tilt oldum

T.P.G.

80+ Titanium

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
Şu Dolandırıcı bu adam diyen şahısa GICIK KAPTIM özellikle Yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış?
Zaten Gamepower,James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz
Parası Olan Zaten ASUS,MSİ Monitör alır
bilader keşke herkes senin benim gibi düşünse😐😣😫

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
PUSTİKAFA bu forumda dolaşıyordu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casusları var beyler elf gözü var bende.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,564
Üyeler
154,255
Son üye
cheewyn
Top Bottom